Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

zevkine göre kapı eşiği full metal

sinanss85

Kayıtlı Üye
selam gecen ata otoyu aradım eşikler icin 340 lira dediler sinirlerim bozuldu kendim yapıyoruym artık full metal we de türlü türlü çizimler yaptım her modeli yapıyorum bu hafta sonu kafayı taktım bu işe bi bakın bakalım beğencekmisiniz istersem imaj yazı her şeyi yapabiliyorum

çok başarılı olmuş elinize sağlık.
bence bir kaç modelinizi ve fiyatını buraya yazarsanız almak isteyen arkadaşlar çıkacaktır.

çok başarılı olmuş elinize sağlık.
bence bir kaç modelinizi ve fiyatını buraya yazarsanız almak isteyen arkadaşlar çıkacaktır.

çok güzel olmuş elinize sağlık nasıl yapıyorsunuz gördüğüm kadarıyla folyo kesim değil herhalde

fena durmamış ama metal olan levhanın yanları arabanın boyasına zarar vermeyecek şekilde mi kesiyorsunuz çunku en ufak bir yamulma veya kıvrılma boyanın zedelenmesine yolaçabilir.

aslında kaportaya değil de plastik aksama yapıştırmak daha mantıklı değil mi

Güzel olmuş şekil olarak ama metalin yanları biraz daha farklı bir şekil alabilir.Birde bunu taktıktan sonra kaportaya zarar vermeden nasıl çıkartılacak ki yapıştırma anladığım kadarı ile çıkartırken zarar verir boyaya :(

bende plastık tarafa düşünüyorum metal parca kapıya sürtmüyor köşeli kesebiliyorum isteğe göre üzeri boya folyo değil yani üzerini kazısanız bile çıkmıyor malzemeyi çiziyor sadece :) 4 takım yapıyorum 150 liradan o kadar cok secenek warki onları eklemeye calısıyorum tek tek, sahibinden com da 2 sini o fiyata weriyorum bir foruma dah üyeyim sonunda Türkiye olana Ankara dışı kargoda Atamzın imzasınıda hediye ediyorum:)

aslında kaportaya değil de plastik aksama yapıştırmak daha mantıklı değil mi

kaporta daha mantıklı çünkü bu parçaların ana kullanım sebebi şık olması değil inip binme sırasında oluşacak kaporta hasarının önüne geçmek :)

bence çok güzel olmş ankaraya bir gelişimde bir bakmak istiyorum ürünlerinize

boyaya zarar wermez çifr taraflı amerikan bantlar war kucuk bi bant 5 Kg luk malzeme taşıyor we seffaf micron ölçülü mm den ince yani ayrıca orjinal eşikleri gördünüzmü bilmiyorum bi onu cıkarın bakalım:) ne war altında:D

Geri
Üst Alt