Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Zenon

birde benim merak ettiğim bişey var, ben kış gibi mercek yaptırmayı düşünüyorum şimdi ise xenon taktırmayı düşünüyorum, şimdi aldığım xenon ilerde mercekte kullanılabilir dimi, yoksa değiştirmek mi gerekir?

birde benim merak ettiğim bişey var, ben kış gibi mercek yaptırmayı düşünüyorum şimdi ise xenon taktırmayı düşünüyorum, şimdi aldığım xenon ilerde mercekte kullanılabilir dimi, yoksa değiştirmek mi gerekir?

bi xenon yapılıcaksa d2s ampul lazım şuan senn farlara d2s olmaz he şimdi xenon kit i alırsın mercek yaptırdığın zaman sadece ufak bi mebla ya d2s ampulu alırsın işbiter :D

bi xenon yapılıcaksa d2s ampul lazım şuan senn farlara d2s olmaz he şimdi xenon kit i alırsın mercek yaptırdığın zaman sadece ufak bi mebla ya d2s ampulu alırsın işbiter :D

hmm tamam o zaman çok büyük bi mesele değilmiş, saolasın :)

çok teşekkürler cevap için..ben de ilk aşamada bi alıp deneyeyim, memnun kalırsam devam ederim..olmazsa orijinale dönüş yaparım ;)

osram night breaker plus , çok memnunum zaten forumda memnun kalan çok kişi vardı bende onun üzerine aldım

Geri
Üst Alt