Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Zenon

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında pehliwan tarafından paylaşıldı.

1. pehliwan

pehliwan SCW Üyesi

55
    2
    8
    HERKESE SELmlR. ZENON FaR ibizada sıkıntı yarayırmı servis sıkıntı yaratır dedi benim derdim şu anki farların yetersiz kalması uzun yol yapıyorumuygun ve kaliteli ne önerirsiniz?:(

2. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    ya mercek far yaptırıcaksınız yada orjinal farlara night breaker ampul takıcaksınız

3. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    aynen

4. sahinsp

sahinsp SCW Üyesi

306
    5
    18
    ben kullanıyorum takılabiliyor yeni araçlarada hiçbir problem yok.

5. 37fbli

37fbli SCW Üyesi

3.270
    28
    48
    ZGR nin dediği gibi :D ya mercek yada ampul merceksiz çok çok göz alıyo hep sellektör yapıyo karşıdabn gelen :D

6. yagami

yagami SCW Üyesi

125
    17
    18
    Merceksiz takıcaksan kesinlikle kaliteli bir ürün kullan.Philips en iyisi ama en pahalısı.Onun dışında mtec ve monza hakkında iyi şeyler okudum.multimax kesinlikle kullanma ben kullandım pişman oldum.2 ayda bir ampuller bozuluyo.İlk bozulanı değiştirdim ampuldendir falan diye düşündüm ama geçen gün de diğer far bozulmuş haberim yok yolda farkettim üstüne de çevirmede ceza yedim 66tl.

Şimdi mercekli deniyo ama 26bin liralık arabaya da 800-1000 liraya far mı taktırılır orası da ayrı konu.

7. 37fbli

37fbli SCW Üyesi

3.270
    28
    48
    26 28 binliralık rabaya 700 900 arası bi mevlada yapılmaz die bişiyok sonuçta hem karşıdakinin hemde kendiin güvenliği açısından bu uygulama yapılıyor bence xenon olucaksa kesinlikle mercek olmalı

8. bluerdem

bluerdem SCW Üyesi

253
    9
    18
    Philips'e karşılık Osram'ın kalitesi nasıldır acaba?? o da alınabilir mi ve en ucuz nerden alınır bilen var mı?

9. 37fbli

37fbli SCW Üyesi

3.270
    28
    48
    ampul olarakmı xenon da osram yok gibi hatta yok galiba tam bilmiyorum

10. bluerdem

bluerdem SCW Üyesi

253
    9
    18
    xenon olayına girmek çok masraf açar şimdi , ampul olarak değiştirmeyi düşünüyorum ben de :)

Sayfayı Paylaş