Zenon far | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Zenon far

feda

Kayıtlı Üye
ön farlarım için arıza ışıgı yakmayan çokda pahalı olmayan yada kullanım memnun kaldıgınız bir markada olabilir yeterki arıza ışıgı yakmasın tanıdıgınız bir yer yada yönlendireceginiz bir yer varsa sevinirim kaçlık oldugu önemli degil zaten çokda anlamıyorum zenon işinde uygun fiyat olursa sislerede düşünebilirim

ilkerbilim

Kayıtlı Üye
Farlar için Twin 300TL; Philips 350TL civarında. Sislere xenon takıp tavşan avına çıkmayın. İlla takacaksanız dönüşe duyarlı sisleri kapattırıp orta halli kalitede bir kit takabilirsiniz.

ghost rider

Kayıtlı Üye
ön farlarım için arıza ışıgı yakmayan çokda pahalı olmayan yada kullanım memnun kaldıgınız bir markada olabilir yeterki arıza ışıgı yakmasın tanıdıgınız bir yer yada yönlendireceginiz bir yer varsa sevinirim kaçlık oldugu önemli degil zaten çokda anlamıyorum zenon işinde uygun fiyat olursa sislerede düşünebilirim
bana ulaş kanka

Agave

Kayıtlı Üye
merceksiz kullanacaksanız yapmayın. gece araba kullanamaz olduk ya. her gördügümde uzunları yakıyorum bıktım artık merceksiz xenondan.

Agave

Kayıtlı Üye
Yakında o kunuda da bi düzenleme gelecek merceksiz Xenonlara ceza düzenlemesi Kapıda duyumlarıma göre :eek:key:
Düzenleme gelsin artık o zaman yahu :) 4300k takanları ayırmamız güç hadi 4300k takan olsa eyvallah ama 8000k takıp da gezenler bezdirdi valla. Takan da 4300k takmıyor 6000k'nin altında görmedim daha.