Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Zenec NC2010 Taktirdim

• Konbuyu başlatan swotr
  • Başlangıç tarihi
harika bir cihaz almışsın güle güle kullan leonuna da çok yakışmış...

Merhaba,hayırlı olsun güle güle kullanın.Radyo çekim kalitesi ne durumda şu an.?

Merhaba,hayırlı olsun güle güle kullanın.Radyo çekim kalitesi ne durumda şu an.?

cihazın radyosuyla ilgili izlenimimi detaylı olarak 18. mesajimda okuyabilirsin.. benim gördügüm tek zayıf yönü bu: merkezi yerlerde iyi, biraz dışına çıktgında seyir halinde orjinali kadar iyi degil gibi geliyor bana, ama orjinalyle de karşılaştırmak lazım

ekstadan taktırdıgım anten bişey farkettirmedigi için söktürdüm.. bunun tek tuner olmasından kaynaklandıgı diğer cihazlarda da aynı durumun oldugu yabancı forumda ve zenec tarafından da belirtilmekte.. ayrıca bu ayki hi-fi dergisnde de bunla ilgili bir cümle vardı; bu tür cihazlarda radyoda parazit olduğuna dair yani.. levent arkadaşımızda zenec'ten sonra, rns510 da radyonun daha iyi oldugunu söyledi.. farklı teyp kullanan arkadaşlarda orjinal teybe göre farklılık görüyorlar mı paylaşırlarsa seviniriz

Arkadaşlar cihaz araç hareket halindeyken video oynatmıyor kapatıyor ekranı uyarı veriyor acıkcası bununda olmasını istemiyorum yanımda arkadaslarım vs oluyor ve klip acık dinleyerek gitmek istiyorum sonucta aracı durdurup icinde film izleyecek degiliz :)

bunu nasıl iptal edebilirim bilgisi olan kimse varmı acaba ? arakdaslar şifre gir vs yazmıslar ancak heryerine baktım cihazın şifre girecek yer yok anlatıldıgı gibi yardımcı olursanız cok sevinirim

Arkadaşlar cihaz araç hareket halindeyken video oynatmıyor kapatıyor ekranı uyarı veriyor acıkcası bununda olmasını istemiyorum yanımda arkadaslarım vs oluyor ve klip acık dinleyerek gitmek istiyorum sonucta aracı durdurup icinde film izleyecek degiliz :)

bunu nasıl iptal edebilirim bilgisi olan kimse varmı acaba ? arakdaslar şifre gir vs yazmıslar ancak heryerine baktım cihazın şifre girecek yer yok anlatıldıgı gibi yardımcı olursanız cok sevinirim

Öncelikle sizi Üyelerimiz bölümünde tanısak :)

http://www.seatclubworld.com/kurallarimiz-43/yeni-uyelerin-dikkatine-12775/#post450357

tesekkurler arkadaslar.. dahili hafizasi yok, rns510 dan tek dezavantaji bu belki ama uzerinde USB ve SD(HC) kart girisi var.. montaj dahil 2733 tl ye geldi.. urun guzel, içerinin atmosferini cok degistirdi inceledikce paylasirim detaylari.. Dogus Maslakta takildi urun bu arada (Serkan, Salih, Erdal ve Omer beylere tesekkur ederim buradan).. onlarda ilkkez takmislar.. ve su ana kadar taktigimiz en iyi cihaz dediler :) Cihaza ekstra dvb-t tuner, geri vites kamerasi, arka koltuklar icin video cikis imkanlarida var ama ben yaptirmadim.. gorsel park sistemide var ama bunun icin park sensorunun can e bagli olmasi gerekiyormus.. bir iki foto daha koyayim :)

Klima Bilgileri:

Rehberden Arama:

Merhaba cihaza ekstra dvb-t tuner takılıyor demissiniz ama bana sordugumda dvb-t yani dijital tv nin henüz türkiyede olmadığı yazıldı analog tv yayını isterseniz zenecin böyle bir tuneri yok başka bir marka takmalısınız dediler. bana söyleyenmi yalnış biliyor yoksa dvb-t yani digital tuner çalışıyormu?

Teşekkürler

Geri
Üst Alt