Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Zenec NC2010 Taktirdim

• Konbuyu başlatan swotr
  • Başlangıç tarihi
tesekkurler arkadaslar.. dahili hafizasi yok, rns510 dan tek dezavantaji bu belki ama uzerinde USB ve SD(HC) kart girisi var.. montaj dahil 2733 tl ye geldi.. urun guzel, içerinin atmosferini cok degistirdi inceledikce paylasirim detaylari.. Dogus Maslakta takildi urun bu arada (Serkan, Salih, Erdal ve Omer beylere tesekkur ederim buradan).. onlarda ilkkez takmislar.. ve su ana kadar taktigimiz en iyi cihaz dediler :) Cihaza ekstra dvb-t tuner, geri vites kamerasi, arka koltuklar icin video cikis imkanlarida var ama ben yaptirmadim.. gorsel park sistemide var ama bunun icin park sensorunun can e bagli olmasi gerekiyormus.. bir iki foto daha koyayim :)

Klima Bilgileri:

Rehberden Arama:

bu teybi takarken usb'si için falan arabanın torpido gözünü vs. başka yerini falan delmiyorlar dimi? bir de mikrofon takıldı demişsiniz onu nereye ve nasıl takıyorlar... delinen bir şeyu olmuyor dimi???

bu teybi takarken usb'si için falan arabanın torpido gözünü vs. başka yerini falan delmiyorlar dimi? bir de mikrofon takıldı demişsiniz onu nereye ve nasıl takıyorlar... delinen bir şeyu olmuyor dimi???

Can;
aracin kendi usb ve aux u iptal oluyor.. yalniz bu cihazin harici aux (3 rca =yani 3.5 stereo+video ) ve usb girisi var ve ama ayrı bir aparat, teybin uzerine koymamislar.. onu orjinal usb nin oldugu yerdeki boşlugun tavanına çift taraflı bantla yapıştırdılar ama bi 1 saat dayanmadı düştü, bu nedenle isterseniz vidayla delelim dediler, dediğim boşluğun tavanına vidayla yer açılıyor görünen bir nokta değil zaten, deldirdim bende :) cihazın SDHC kart girişi teybin üzerinde yeralırken, bu aparatın ayrı olması hoş olmamış tabi..

diğer konu; harici mikrofonu soruylar nereye koyalım diye..bende sürücü tarafındaki A sütununun içinden kablo çekilerek, güneşliğe monte edildi.. aslında teybin dahili mikrofonuda var üzerinde, ama daha iyi olur düşüncesiyle hariciyide monte ettirdim :)

güle güle kullan abi :)
fiyat nedir?

Hayırlı olsun güle güle kullanın :)

Can;
aracin kendi usb ve aux u iptal oluyor.. yalniz bu cihazin harici aux (3 rca =yani 3.5 stereo+video ) ve usb girisi var ve ama ayrı bir aparat, teybin uzerine koymamislar.. onu orjinal usb nin oldugu yerdeki boşlugun tavanına çift taraflı bantla yapıştırdılar ama bi 1 saat dayanmadı düştü, bu nedenle isterseniz vidayla delelim dediler, dediğim boşluğun tavanına vidayla yer açılıyor görünen bir nokta değil zaten, deldirdim bende :) cihazın SDHC kart girişi teybin üzerinde yeralırken, bu aparatın ayrı olması hoş olmamış tabi..

diğer konu; harici mikrofonu soruylar nereye koyalım diye..bende sürücü tarafındaki A sütununun içinden kablo çekilerek, güneşliğe monte edildi.. aslında teybin dahili mikrofonuda var üzerinde, ama daha iyi olur düşüncesiyle hariciyide monte ettirdim :)

abi, hayırlı olsun verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. birşey daha soracaktım. pek bilgim yok müzik sistemleriyle ilgili o yüzden sorduğum sorular biraz saçma olabilir... usb ve aux girişi aparatını taktırmasam ve usb-aux girişi olmasa ne kaybım olur??? Zenec çalışmaz mı bunlar olmadan?? sadece cihazın üstündeki sd kart girişini kullansam olmaz mı??? çünkü usb-aux girişi için aracı deldirmek istemiyorum...

abi, hayırlı olsun verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. birşey daha soracaktım. pek bilgim yok müzik sistemleriyle ilgili o yüzden sorduğum sorular biraz saçma olabilir... usb ve aux girişi aparatını taktırmasam ve usb-aux girişi olmasa ne kaybım olur??? Zenec çalışmaz mı bunlar olmadan?? sadece cihazın üstündeki sd kart girişini kullansam olmaz mı??? çünkü usb-aux girişi için aracı deldirmek istemiyorum...

Can; aslında daha kuvvetli yapıştrıcıyla tutturulabilir, ya da o boşlukta yapıştırılmadan da bırakabilirsin.. O gün düştüğünden, bende, açılacak küçük bir vida deliğinin yerinin içerde kalması ve görünmemesinden dolayı bir sakınca görmedim. USB girişi güncellemeler için gerekli, ki şunu söyleyim, en son sürüme kadar güncellemeler 4 usb disk ve 1 sd kart (sdhc degil) ile yapılıyordu.. ayrıca aux girişini sadece ses için kullanacağın line-in girişi olarak düşünme, o giriş 3.5 AV girişi aslında, yani oraya herhangi bir video kaynağını (cep telefonu, kamera vs) takıp izlemek için kullanabilirsin. Örneğin telefonundan tv izlemek vs .. Iphone nun varsa özel bir kablosu var iki girişi birden kullanıyor.. Ayrıca ben usb girişini telefonu şarj etmek içinde kullanıyorum.. Bu kadar neden yeterlidir sanırım gerekliliğine, umarım yardımcı olmuştur bence taktır mutlaka o girişi :)

abi mikrofon için a sütunundan kablo çekiyolar falan demişsin. a sütunundaki plastik falan rahat yerine oturuyor mu? sökülüp takılması zor mu oranın. bir de ortada kablo vs gözükmüyor dimi??? montaj toplam ne kadar sürüyor???

abi mikrofon için a sütunundan kablo çekiyolar falan demişsin. a sütunundaki plastik falan rahat yerine oturuyor mu? sökülüp takılması zor mu oranın. bir de ortada kablo vs gözükmüyor dimi??? montaj toplam ne kadar sürüyor???

a sütunundaki parça, montaj sonucunda oturmuş görünüyor ben bi gariplik sezmedim, kablo falan yok gözüken ortada.. sen farklı bi yere de takabilirsin ama en mantıklı orası geldi bana .. ayrıca istemiyosan daihli mikrofonla da kullanabilirsin ama harici daha iyidir.. işçiliği emin ellere bırakmakta fayda var, doğuş bu ürünü ilk bana taktıgı için baya uzun sürdü montaj

Geri
Üst Alt