Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Zenec NC2010 İncelemem

Arkadaşlar selam,

Bu cihazı taktırmayı düşünüyorum.Telefon bluetooth sistemi blackberry 9800 ile bir uyumsuzluk sergilermi acaba? Ayrıca par asistant dediğimiz olay tam olarak nedir?

bende bu cihazı telefonla rahat konuşmak için istiyorum. geçici de olsa bir çözüm buldum, iphone 3gs ile aux kablosunu araca bağladım çok çok iyi olmasa da artık elimde telefon ve direksiyon gidip dikkat çekmem herhalde. kötü olan taraf, kablo bağlı kalınca telefondan çaldığına dair bir ses çıkmaması. kablo bağlı iken ses çıksa aynı anda radyo da dinleme imkanı bulacağım.

Bende diyorum BTH 46'yı nereden tanıyorum , geçen gün Bayramoğlu yolunda gördüm nadide bir mücevher gibiydi hayran oldum.

zenec'i takarken usb girişi torpido gözünün içinde oluyormuş diye duydum. aracın torpido kısmına delik falan açılıyor mu usb yi takabilmek için???

çok çok yakışmış güle güle kullan bende almak isterim nereden aldın bu cihazı söylersen sevinirim

kardeşim hayırlı olsun güle güle kullan şu logoyu nasıl değiştirdiğin hakkında detaylı bilgi verirmisin

kardeşim hayırlı olsun güle güle kullan şu logoyu nasıl değiştirdiğin hakkında detaylı bilgi verirmisin

Geri
Üst Alt