Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Zenec NC2010 İncelemem

makyajsız kasayada uyar ama tam fonksiyonlarını kullanamayabilirsiniz. Örneğin park asistanı vs gibi.. Yeni ekranınız hayırlı uğurlu olsun, siz bu konuyu açtıktan sonra multimedia benim ilgi alanımda olduğu için araştırma yaptım ufak çaplı ekran kalitesi düşük diyorlar nasıldır bilmem. Birşeyini de öğrenemedim abi bu cihaz Windows CE 5.0 yazılımlımı? Diğer hususta cihazı cok uyguna almışsınız millet 2,700 - 2,900 TL civarında almış geri görüş kamerası ve montaj dahil.

golf 5 ve makyajsız kasa aynı platform ve çalışır fikrindeyim park asistanı belki mfd ama onunda çalışacağı fikrindeyim çünkü cihazın üstünde golf 5-6 platform yazıyor ekran çözünürlüğü inan çok iyi bundan önceki cihazım alpine iva 505 onunla aynı, fiyat konusunda beni baz almayın ama benim aldığım fiyatlara yakın fiyatlar alanlar var, iletim sistemine bakma vaktim olmadı hatta navi bile deneyemedim çünkü aracı saat 5 te aldım 9 a kadarda diğer işlerle uğraştım bu arada serbay spoiilerim yanlış gelmiş serviste senin plakandan yola çıkarak doğru kodu bulduk ayrıca teşekkürler :)

http://www.youtube.com/watch?v=zYpwCH_nrwU

izledim güzel, servisler genelde öyle yapıyor zaten başka aracın plakaından yola cıkıyorlar bende öyle yapmıştım :=) bu arada aslında Levent abi sakıncası yok ise senin gps yazılımını isteyecektim senden sd card içindeki kendi cihazımda deneyecektim, yazılım hangi firmaya ait bide onu söyleyebilirmisin. yani sd card içindeki haritayı kopyalaman internet üzerinden upload etmen yada cd çekip göndermen tabiki mahsuru yoksa.. dilersen bendeki yazılımlarıda yollarım sana.

iyi günlerde kullanın.. :)

ya suanda golf lerde ve sroccolarda kullanılan dokunmatık ekranlı olan teyb leonlara olurmu ? ve dıreksıyondan kumandalar ıptal olurmu ??

senin cihazın ne serbay msn den görüşelim bu arada yazılım igo8 gayet başarılı çalışıyor bu gün istanbul içi 350-400 km deneme şansım oldu

evet o rns 510 leona oluyor kumandalar çalışıyor

lewent@live.com

aracın orjinal usb girişi iptal oluyor onun yerine cihazın usb girişi aktif oluyor

Geri
Üst Alt