Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Zenec NC-2010

Bende bu siteden aldım pek hoşuma gitmedi gecen hafta sattım :)
gene necvox 939hd aldım ;)

hayırdır abiya takip edemez oldum seni. Bu cihaz makyajlılara çok yakışıyor abi. klima düğmeleri parlak siyah ve bu cihazın çerçevesi ile sanki orjinalmiş gibi bir görünümü var. ve kullanış açısındanbaktığımda necvoxa göre çok daha kullanışlı... necvoxlarda ve rns lerde bütünlüğü bozan bi çerçeve var abi ben ona alışamadım gitti.

hayırdır abiya takip edemez oldum seni. Bu cihaz makyajlılara çok yakışıyor abi. klima düğmeleri parlak siyah ve bu cihazın çerçevesi ile sanki orjinalmiş gibi bir görünümü var. ve kullanış açısındanbaktığımda necvoxa göre çok daha kullanışlı... necvoxlarda ve rns lerde bütünlüğü bozan bi çerçeve var abi ben ona alışamadım gitti.

Mumin benim makyajı kasa değil ondan değil aslında bı abime necvox U aldık oda benim cihazi gördü necvox un üstüne 450 tl aldım para tatlı gelince hemen soguyu verdim navixden ;)

barış mrb. bende zenec nc 2011d almayı düşünüyorum.fakat senin aldığın cihazı görünce kafam biraz karıştı.özellik olarak fazladan tv var sanırsam.. cihaz hakkında bilgi verirsen sevinirim.. fiyatları ne alemde ?. teşşekkürler kardeş şimdiden...

vayyyy Barışım, neler yapmışsın sen öle yahu?kaçırmışım bak:):)

Geri
Üst Alt