Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

zenec geri görüş kamerası

Konu, 'Teknik Destek' kısmında yasarmars tarafından paylaşıldı.

1. yasarmars

yasarmars SCW Üyesi

178
    52
    28
    arkadaşlar yeni aldığım zenec nc 2011d cihaza plaka aydınlatmasına takılan kameradan almak istiyorum.netten araştırmama göre her kamera olmuyormuş zenec e.hiç taktıran varmı.? nerden alsam sorunsuz olur.? bilgisi olan varmı.

2. kfy

kfy
    Administrator

12.591
    5.263
    113
    tampon delinmeyecekse herhengi bir elektironikcide montaj yaptır..ayrıca aldığın üründen memnunmusun bende 2010 mevcut ve 2011 bilgilerini güncelletim çok hızlı cvp.veriyor tepkilere navi.dahil.

3. yasarmars

yasarmars SCW Üyesi

178
    52
    28
    cihaz çok güzel abi.ses çıkışları rcd 310 dan daha kaliteli.kırmızı-beyaz ışık seçenekleri güzellik katıyor.ilk açıldığında tepki biraz yavaş fakat sonrasında daha güzel tepki veriyor.güncellemesini de yaptım.eksik tarafı teyp kapalıyken klimayı açtığında ekranda bilgi göstermiyo.teyp açıkken gösteriyor.rcd 310 da gösteriyordu.gayet güzel. açılış logosunu değiştireyim diyorum ama nasıl yapılacağını bulamadım.sen değiştirdinmi abi.?

4. kfy

kfy
    Administrator

12.591
    5.263
    113
    Açılış logo su bende değişmiyor

5. yasarmars

yasarmars SCW Üyesi

178
    52
    28
    2010 larda da değişiyor diye biliyorum.

6. HaManN

HaManN SCW Üyesi

18
    5
    3
    Ben taktirdim golf6 nin ayni plakalik kamerasindan isterseniz ozelden yazin yaptirabileceginiz yerin adresini numarasini verebilirim.

Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş