Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

zenec geri görüş kamerası

yasarmars

Kayıtlı Üye
arkadaşlar yeni aldığım zenec nc 2011d cihaza plaka aydınlatmasına takılan kameradan almak istiyorum.netten araştırmama göre her kamera olmuyormuş zenec e.hiç taktıran varmı.? nerden alsam sorunsuz olur.? bilgisi olan varmı.

tampon delinmeyecekse herhengi bir elektironikcide montaj yaptır..ayrıca aldığın üründen memnunmusun bende 2010 mevcut ve 2011 bilgilerini güncelletim çok hızlı cvp.veriyor tepkilere navi.dahil.

tampon delinmeyecekse herhengi bir elektironikcide montaj yaptır..ayrıca aldığın üründen memnunmusun bende 2010 mevcut ve 2011 bilgilerini güncelletim çok hızlı cvp.veriyor tepkilere navi.dahil.
cihaz çok güzel abi.ses çıkışları rcd 310 dan daha kaliteli.kırmızı-beyaz ışık seçenekleri güzellik katıyor.ilk açıldığında tepki biraz yavaş fakat sonrasında daha güzel tepki veriyor.güncellemesini de yaptım.eksik tarafı teyp kapalıyken klimayı açtığında ekranda bilgi göstermiyo.teyp açıkken gösteriyor.rcd 310 da gösteriyordu.gayet güzel. açılış logosunu değiştireyim diyorum ama nasıl yapılacağını bulamadım.sen değiştirdinmi abi.?

Açılış logo su bende değişmiyor

Ben taktirdim golf6 nin ayni plakalik kamerasindan isterseniz ozelden yazin yaptirabileceginiz yerin adresini numarasini verebilirim.

Ekli dosyalar

• 8n0zZA.jpg
    8n0zZA.jpg
    496.6 KB · Görüntüleme: 13
Geri
Üst Alt