Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Zenec, Ar-lox ve Motevo markalari hakkinda

jvfc

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaslar,
Zenec 2010 ve 2011 arasindaki farki arastirirken 2011'in 2010'a gore pek artisini goremedim (700 lira fiyat farki var yaklasik). Az evel bir saticiyla konustum, elinde Zenec de olmasina ragmen Ar-lox ya da Motevo tavsiye ediyor. Kafam karisti. Bu markalari duyan, bile, kullanan var mi aramizda?

forumda daha önce arlox yada motevo kullanan kimseye rastlamadım ama zenec bir çok kişi kullanıyordu çok iyi olduğu söyleniyordu.

@PATRON tesekkur ederim. Ben de o yuzden Zenec bakiyodum ama bu adam kafami karistirdi.
Bir de Zenec 2010 ve 2011 arasindaki farki anlamadim ben ya, anladigim tek sey aradaki yaklasik 700 TL'lik fiyat farki :)

@PATRON tesekkur ederim. Ben de o yuzden Zenec bakiyodum ama bu adam kafami karistirdi.
Bir de Zenec 2010 ve 2011 arasindaki farki anlamadim ben ya, anladigim tek sey aradaki yaklasik 700 TL'lik fiyat farki :)

seri numaralarına dikkat et ;) xenec a zenec b misal böyle değilse ikiside aynıysa gerek yok fazla vermeye.

Ben 2010 kullanıyorum bi sorunum yok memnunum

Geri
Üst Alt