Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Zenec 2011d mi, Zenec 2010 mu?

jvfc

Kayıtlı Üye
Arkadaslar merhaba,
Daha onceden de niyetlenmistim ama zamansizlik ve arabayi satma dusuncem nedeni ile vazgecmistim. Simdi kararimi Zenec almak uzere kesin olarak vermis bulunmaktayim.
Zenec 2011d mi alayim yoksa gerek yok Zenec 2010 yeter mi dersiniz?
Temiz ikinci 2011d yaklasik 1200 - 1300 TL arasi, 2010 ise 750 - 850 TL arasi.
Bluetoothlari ayn midir? Navigazyonlari ayni midir? Ses ve goruntu kaliteleri nasildir?
Kisacasi yorum ve yardimlarinizi rica ediyorum.
Simdiden tesekkurler.

Zenec 2010 kullandım oldukça verimliydi fakat 2011d görsel olarak daha güzel duruyor
ses görüntü vs.olarak 2010 dan memnundum 2011 için kullanan arkadaşlar varsa yazarlar.

• Beğen
Reaksiyonlar: jvfc
Tesekkurler abi bilgi icin. Navigasyon ve bluetoothun verimsiz olmasindan korkuyorum acikcasi

Navigasyon ilk zamanlar çok kötüydü hatta cihaz da sorun vardı anında tuşlar ve ekran tuşları cvp vermiyordu güncelleme yapıldı geri vites ekranı dahil herşey on numara oldu

• Beğen
Reaksiyonlar: jvfc
Anladim abi. Fiyat farki da az degil aralarinda. O zaman sanki 2011 e cok da gerek yok gibi.

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Geri
Üst Alt