Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

zamlı fiyatlara bakarken kaza

mynet sayfasındaki yorumlar daha ilginç adam bmw ye binene 30 kuruşlk zamdan bişey olmaz demiş :confused: tek lüx araclara binenlere yapıldı sankii daha acıgı kapatmak için daha neler neler görecegiz hoş gerci basit eski bi araba yapsaydı onu haber yaparmıydı bizim basın o da ayrı konu:)

demek oluyorki trafik en kücük dikkatsizliği affetmiyor. bmw jiple bile yakıt giderleri endişelendiriyor milleti :)

demek oluyorki trafik en kücük dikkatsizliği affetmiyor. bmw jiple bile yakıt giderleri endişelendiriyor milleti :)
:Dhiç affetmiyor gecen yanımda bi bayan sürücü var onun yanındada 2 genç ısıkta gaz veriyor hava atacak arkadaşlar müzik son sess öndeki araç stop ettirdi arabayı bunların gözü kızda ısıktan kalkdıkları ile vurmaları bir oldu kız gitti onlar kaldı orda :) ee yani herkes gene kesesini düşünmek zorunda hayat gittikce zorlaşıyor maas aynı her gün ayrı bi zamm

yiğidim korkuttun beni bende sen kaza yaptın sandım :mad:

Geri
Üst Alt