Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

zamansızlık

Juan-Juan

Kayıtlı Üye
bugun servisten geldım sol on tekerın ordan bır metal sallantı sesı var dıye gıttım geldım ewe yıne duydum sesı neyse bunu daa gectım 40 km ile kaldırıma çıktım epey bı ses cıktı. mıllet koşarak geldı o derece baktık bı sey yok adamlar tekern sıserse değiştir onun dışında görünürde bı sey yok dedıler .canım epey sıkıldı canlar.. sızce ne gıbı sıkıntılar olabılır on tampondan o ses abartlı çıkmıştır dıe kendımı avutuyorum :(((

gecmiş olsun dediginiz ses sıngırtı seklinde bi ses mi tekerden gelen

Çok geçmiş olsun önemli olan size birşey olmaması

Çok geçmiş olsun.Ama ön düzene bir baktırmanı öneririm...

Çıkan ses nasıl bir ses tam olarak zincir sürtmesi gibi bir sesmi tanıdığmızın hondasında oluşmuştu kaldırıma çıktıktan sonrada nedeni bulunmamıştı ama uzun vadede sorun çıkarmamıştı geçmiş olsun

dah bugun ön duzene baktırdm zincir gıbı sesden dolayı bı sey bulamadılar
bu yetmezmıss gıbı kaldırma sert çıktım tekerın tepkımesı dısında alt tamponn abartılı sesı soz konusuydu
biri tekerın etrafına baktı bı sey yok teker yarın şişmezse sıkıntı yok deedii araçın 2 km surdum extra bı ses de gelmıo bu çarpmayla ılgılı yarın rot balans a baktıraym dıorum aama sıradan lastıkçıde tekrar servısıe gıtmek de ıstemıorum bunn ıcın
ılgınız ıcın sağolun hepiniz

Geri
Üst Alt