Zırhlı Araç böyle yapılır :o | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Zırhlı Araç böyle yapılır :o

aux

Kayıtlı Üye
Sevgili Yco'm bu video öncelikle sana gelsin..
geçen gün bimmerpost'dan alıntı yaptığın bmw zırhlı araçlar eğitimine istinaden ben de bu videoyu paylaşmak istedim =)))
o videoda 5 serisi 2-3 tane çatapatın içinden yanlayarak geçiyordu..pek de birşey göremedim zırhlı araç namına....

http://www.youtube.com/watch?v=HgB9ZyMufes

burada komple araç taranıyor =)

YCO

Kayıtlı Üye
niye özellikle bana geliyo..sen özledin galiba beni tolkicanım.. :D :D
bunun yanında o BMW videosu sürüş eğitimi videosuydu zırh testi değildi ki.. :)

Floydian

Kayıtlı Üye
Mercedes fanatiği ve holiganısın Volkan :D:D

BMW'yi her daim tercih ederim :)

aux

Kayıtlı Üye
Yok alpcim bmw nin tasarimlari su gune kadar her zaman bana daha cekici geldi...performansla isim olmasa da bmw nin motorlarinin verimliligi tartisilmaz..ama su bi gercek ki bmw welt'e sizi mercedes e class taksiler goturur,bmw nin kalbinde taksiler mercedes :)) almanlar sorunsuz ve konforlu araclari taksi olarak benimsemis ;)
Diplomat araclari ozellikle zirhli araclar ne audi ne bmw'dir..istisnasiz almanyanin tum diplomat araclari mercedestir ;)
Almanya da bmw biraz uvey evlat muamelesi goruyo :))

kurtbil

Kayıtlı Üye
Yok alpcim bmw nin tasarimlari su gune kadar her zaman bana daha cekici geldi...performansla isim olmasa da bmw nin motorlarinin verimliligi tartisilmaz..ama su bi gercek ki bmw welt'e sizi mercedes e class taksiler goturur,bmw nin kalbinde taksiler mercedes :)) almanlar sorunsuz ve konforlu araclari taksi olarak benimsemis ;)
Diplomat araclari ozellikle zirhli araclar ne audi ne bmw'dir..istisnasiz almanyanin tum diplomat araclari mercedestir ;)
dayımın garajında ıkı arabası var bırı e320 cdı dıgerı 535d.Mercedes ı vazgecemedıgınden saklıyo Bmw yı ıse genc ısı ve performansı daha ıyı oldugu ıcın aldı :)

YCO

Kayıtlı Üye
BMW üvey evlat mı tolkicanım..yok artık.. puhaha puhaha