Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yuzey alanı hesabı ?

heledur dısarda kar yagıor bu havada olmaz 20-24 derece sıcak bımekan bul yaparız :D:D:Ddaha once testyapcaz bılıon :D bence ben 1/18 testınden gectım:p

bencede sogukta yapmak pek mantıklı değil.ısıtılan folyo sogugu gorunce buzusuyor hemen .ben aynalarımda öyle bi hata yapmıştım =)

bencede sogukta yapmak pek mantıklı değil.ısıtılan folyo sogugu gorunce buzusuyor hemen .ben aynalarımda öyle bi hata yapmıştım =)

kapalı alan 2 ufo tadından yenmez tabı evet ole buzusuyor ... 14 derecelerı bulsun hemen baslarız o bıle yeterkı normalde 24 derece denıyor kaplama sıcaklıgı .. aybars yapcaz hepımızı :D

muratcan artık bu hafta ıcı su arastırmalarını bıtır beklemedeyız

salı karbonları yaptırıyorum çarşamba yada perşembe yapalım cilayı :)

bu arada 3m dry carbon falan arasıtırmasını turkıye yerıne ebay'lerde arastırmak daha mantıklı

evette rısk gelmeme ıhtımalıde var 39€ yabuldum m2 sını adamla baglantıya gecmeye calısıorum ... carsamba falan yparız cılayı

---------- Post added at 01:49 ---------- Previous post was at 01:48 ----------

evet..eğer muratcanın eli yatkın olursa tavanı yaparız mesela

hayırlısı :D

Geri
Üst Alt