Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yuzey alanı hesabı ?

15 lıraya alıyordum ben normalde 1 m2falanalıorumbıde ama sımdı toptan ucuza getırebılırım

muratcan nasıl bı ortamda kaplamayı dusunuyorsun.daha once kapladıgın bişeyler oldumu resmını koyarmısın acaba merak ettımde =)

15 liraya aldıgın araç kaplamak içinmi ? nasıl bişey yapmayı düşünüosun .

muratcan nasıl bı ortamda kaplamayı dusunuyorsun.daha once kapladıgın bişeyler oldumu resmını koyarmısın acaba merak ettımde =)

ortam olarak kapalı garaj zemını ıslatıp tozu mınımuma ındırerek ;)resım olarak elımde mevcut degıl daha once arkadasımın spoılerı eskı arabamın ıc aksamını kapladım .. hanı el yatkınlıgı var

---------- Post added at 01:08 ---------- Previous post was at 01:07 ----------

15 liraya aldıgın araç kaplamak içinmi ? nasıl bişey yapmayı düşünüosun .

aynen ole cast folyo oracle marka . m2 si toptancısında 4€

anladım bende ufak tefek şeyler kapladım kendı arabamda.merak ettım senın işçiligini teknıgını o yuzden resım ıstedım gormek ısterım o zaman bıgun.

anladım bende ufak tefek şeyler kapladım kendı arabamda.merak ettım senın işçiligini teknıgını o yuzden resım ıstedım gormek ısterım o zaman bıgun.

hele bı baslıyalım :D:D vernıkte kullandım ben daha once kaplama uzerıne cıdden omrunu uzatmıstı

Senin araba neydi muratcan . Komple heryerini kaplıcakmısın şimdi :)

Geri
Üst Alt