Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

yuzey alanı hesabı ?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında muratcantona tarafından paylaşıldı.

1. muratcantona

muratcantona SCW Üyesi

973
    1
    18
    arkadaslar bı aracın yuzey alanını nasıl hesaplıya bılırız yardımcı olabılırmısınız ? bıde yanlıs yere actıysam konuyu kusura bakmayın en mantıklı burası gorundu

2. omercanilica

omercanilica SCW Üyesi

3.109
    20
    38
    arabanın teknık verı vs seylerı sıtelerde yazabılır emın degılım ama bırseylerı vardı .... emın degılım ama

3. muratcantona

muratcantona SCW Üyesi

973
    1
    18
    omercan senın arabanın leonun bıde benım arabanın olsa yeter zaten :D arastırıorum ınternette hazırda bulabılırsem dıye

4. aybarsdnr

aybarsdnr SCW Üyesi

2.684
    58
    48
    yeni projeler =)

5. muratcantona

muratcantona SCW Üyesi

973
    1
    18
    aynen :D:D:D

6. omercanilica

omercanilica SCW Üyesi

3.109
    20
    38
    valla hayret bu zamana kadar forumda araclarla ılgılı konu bılmeyen yoktu ılgınctır buna daha yazan olmamıs :D

7. Floydian

Floydian SCW Üyesi

1.979
    63
    48
    Murat Renault'un fransadaki merkezine mail at :)

8. muratcantona

muratcantona SCW Üyesi

973
    1
    18
    yok onnu yerıne odamdakı 1/18 boyutunda olan aston martın db9 unkını olctum 1 ıle 0.5 cm arasında pay verdım 492 cm2 cıktı ben ona 500 cm 2 dııp 18 ıle carpıp 9bın cm kare buldum ordan 9m2 cıktı verdıgım paylar bıle baya arttırmıstır ama normal cıktı bence:D

9. Floydian

Floydian SCW Üyesi

1.979
    63
    48
    Biraz konuyla alakasız olacak ama bende 1:18 koleksiyonu var +60 araba sayı sürekli arttığı için kafamda zor tutuyorum :D Bende DB9 yok ama DB7 var :D

10. muratcantona

muratcantona SCW Üyesi

973
    1
    18
    bende okdr cok dııl :D 20 tane falan :D elınde laguna varsa sana zahmet olcsene bıde leon :D:D:D laguna benzerı bıle olabılır :D

Sayfayı Paylaş