Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yurttan benzin protestoları

Arabaları büyük petrol devlerinin istasyonlarının girişine çekip girişi kapatalım:) Sonucta bu firmalar petrol fiyatlarını manipule ediyorlar..

Kordine etmesi zor olur abi. Birde olan benzinciye olur. Bence bir yol vs. kapatılıp araçlar kısa bir süreliğine sembolik olarak itilmeli..

İstanbuldakiler için;

Köprüde, otobanda ki gibi en az 40KM/H hız sınırı var mı bilmiyorum ama eğer yoksa 5 KM/H hız ile büyük bir konvoy geçebilir köprünün en kalabalık saatlerinde.

İstanbuldakiler için;

Köprüde, otobanda ki gibi en az 40KM/H hız sınırı var mı bilmiyorum ama eğer yoksa 5 KM/H hız ile büyük bir konvoy geçebilir köprünün en kalabalık saatlerinde.

Ama zaten kalabalık saatlerde köprüler dur kalk yapıyor?

bu protesto'yu ben her sabah ankarada yapıyorum ve hergün aynı saatte evden çıktığımdan hep aynı yerde denk geliyo yaaa arkadaş bitek ben katılıyorum çıldırıcam biride bana katılmıyo :)bide şu var milletin suratına baktığımda hallerinden o kadar memnunlarki sanki ben orda suçlanıcak bişi yapıyorum sinir oluyorum arkadaş benim arabam dizell ben katılıyorum millet sussss kör bizim millet ya kör

aslında çok fazla protesto şekli bulunabilir ama basını nasıl getircez...sonuçta sesimizi herkese duyurmamız gerekiyo..

Her forum kendi protesto yöntemini belirler ve bu yöntemlerden birini aramızda kabul edip uygulayabilirsek bence katılım çok fazla olur ve bu katılıma yol üzerinde katılan birçok kişide olacaktır ki bu gösterinin çok büyük olmasını sağlar.Doğru yer ,zaman ve doğru yöntem çok önemli.

xx

Her forum kendi protesto yöntemini belirler ve bu yöntemlerden birini aramızda kabul edip uygulayabilirsek bence katılım çok fazla olur ve bu katılıma yol üzerinde katılan birçok kişide olacaktır ki bu gösterinin çok büyük olmasını sağlar.Doğru yer ,zaman ve doğru yöntem çok önemli.

xx

Evet farklı forumlardanda farklı fikirler gelecektir. Biz SCW olarak birşey belirleyip diyer oto forumlarına öneri sunmalıyız...

Geri
Üst Alt