Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yurttan benzin protestoları

Floydian

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar hangi otomobil forumuna baksam benzin ile ilgili bir protesto tasarlanıyor tartışılıyor. Ayrıca 89.2 Alem FM deki Nihat Sırdar'da benzin protestoları hakkında öneriler veriyor. Dörtlü yaktırıyor vs. katılım yüksek. 07.00-09.00NİHAT’LA MUHABBET
18:15-20:00NİHAT’LA SİVRİSİNEK

http://www.alemfm.com/?page_id=51

Mutlaka dinleyin bu programları..

http://www.fordclubtr.com/forum/Benzin-Zamlarn-Protesto-t199177.html

http://www.vwtr.net/forum/sohbet/benzin-fiyatlarina-protesto-t11323.0.html

Arkadaşlar bizde fordçularla birleşip bir protesto yapabiliriz. Ayrıca techturkeyde bir protesto yapmayı planlıyor. Hatırlatırım şehitlik ziyareti techturkeyden çıkmıştı.

mantıklı bizimde toplanıp birşeyler yapmamız lazımm.. hadi SCW uyumayınnnn !

hadi beyler artık bunun için fikirlerimizi sunup ortak bi noktada buluşma zamanı bu gidişe dur dememiz lazım artık kayıtsız kalmayalım.... forumlar birleşsin......

Kesinlikle katılıyorum Serhat abi bir elin nesi var iki elin sesi var!

Birleşelim ortak protesto yapalım..

bu işi gündeme getirmenin en iyi yolu görsel ve yazılı basın arkadaşalar..
mesela diğer forumlardaki arkadaşlarla beraber hareket ederek güzel bi eylem yapılabilir...tabii basını da arkamıza alarak....

biraz antitezcilik olucak ancak benim görüşüm farklı biraz. hepimiz şunu yapalım bunu yapalım karşı çıkalım diyoruz. ama herkes şunu atlıyor. akaryakıt gibi direkt vergi geliri olan kaynaklara neden sürekli zam geldiği konusu ki bu çok can alıcı nokta. devlet ihtiyacı olan geliri ancak bu şekidle alabiliyor. sözüm meclisten dışarı sokağa çıksak 10 adam çevirsek 8 i vergi vermemek için yırtındığını kabul eder. bu ülkemizin önemli bir gerçeği. hepimiz hizmet istiyoruz hepimiz bişiler bekliyoruz devletten ama hepimiz beleş olmasını istiyorz. dünyanın hiç bir yerinde yok bu olay. hep ye hep ye devlet ödesin. hazıra dağ dayanmaz kusura bakmayın eninde sonunda bir yerlerden hizmetlere gidiyorsa arada yiyen şerefsizler olsada bu devlet şuan çok ciddi hizmet yatırımları olan ve gelişmekte olan bir devlet. bir sürü dış tehdit altında olduğu ve terör problemide olduğu içinde ciddi askeri giderleri var. neden varı neden yoku konu mevzusu olduğu için ona girmiyorum. sonuçta bu giderler var ve bunların karşılanması lazım. halkın büyük kesimi elektiriği suyu bilmem neyi kaçak kullanıp vergi kaçakçılığı yapıp devletin hizmetleri için gerekli gelirlerini düşürdüğü sürecede bu zamlar gelmek zorında ne yapılırsa yapılsın, kim ne derse de desin. bu ülkede bazı şeylerin değişmesi gerek insanların devlete olan vergilerini ödemekten kaçması yerine görevlerini doğru şekilde yerine getirmesi toplumun beleşçilik zihniyetinden çıkıp gelişmiş ülkelerdeki gibi olaya bakması kısaca komple orası bilmem nere burası türkiye burda böyle devletin malı deniz yemeyen keriz dendiği sürecede benzin fiyatlarına her zamn geldiğinde aaa hemen tepki koyalım denilir 3 gün sonrada unutulur. unutulmayada mahkumdur.

evet aynen öle ama forumlar bunu paylaşmalı ve çoğalmalıyız bu böyle gitmez.....

aslında diğer formlardan tandıkları olan varsa atıyorum ford,vw,opel falan birleşirsek sesimizi duyurabiliriz .. bu konuda ne gerekiyorsa yapmaya hazırım ben ..

sadece istanbulda olmamalı türkiye genelinde olmalı

Geri
Üst Alt