Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Yurtdışından Gelen Telefon Kaydı Nasıl Yapılır?

Konu, 'Sohbet' kısmında Chardonnay* tarafından paylaşıldı.

1. Chardonnay*

Chardonnay* SCW Üyesi

465
    22
    18
    bu konuda bilgisi olan varsa bilgilendirirse sevinirim , ücretlendirme falan filan... pasaport var.

2. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    havalimanında yaptırırsan hıcbır ucret odemessın.... ama herhangi bir GSM bayısınde yaptırırsan 5-10 tl ucret alıyorlar... gerekenler 1 ay ıcınde gırsı cıkıs yapmıs bır pasaport gerekıyor ayrıca 2 yılda 1 kez kayıt yapılanılıyor bir pasaporta

3. Chardonnay*

Chardonnay* SCW Üyesi

465
    22
    18
    teşekkürler bilgi için , 2 adet gelcek 2 pasaport var havaalanında açtırmazsalar burda açtırırım ;)

4. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    havalımanında yaptırırsan ve tanıdıgın olmassa pasaportların sahıbınınde olması gerekıyor hayırlı olsun telefonlar

5. Chardonnay*

Chardonnay* SCW Üyesi

465
    22
    18
    sağol , büyük ihtimal havaalanında yaptırmazlar , normal GSM bayiinden pasaportları alıp kendim yaptırabiliyormuyum ? illa pasaport sahibi olması mı gerekiyor ?

6. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    tanıdık bir gsm bayi varsa istemez hiç tanımakdık bir yere gidersen pasaport sahibini istiyorlar

7. EMRE KAAN ALPTEKİN

EMRE KAAN ALPTEKİN SCW Üyesi

1.552
    90
    48
    ben daha 3 gün önce açtırdım 5 tl ücret aldılar ama teli açtıra bilmen için pasaport sahibinin gitmesi gerekiyo

8. Chardonnay*

Chardonnay* SCW Üyesi

465
    22
    18
    bilgi için sağolasın

9. Chardonnay*

Chardonnay* SCW Üyesi

465
    22
    18
    bakalım tanıdık bayii bulup götürürüm yapmazlarsa pasaport sahibine yaptırcam artık

10. NMNYLMZ

NMNYLMZ SCW Üyesi

508
    1
    18
    İphone ise onlarda tuş kilidi war. Pasaporta kaydetmekle açılmıyo..

Sayfayı Paylaş