Yurtdışından Gelen Telefon Kaydı Nasıl Yapılır? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Yurtdışından Gelen Telefon Kaydı Nasıl Yapılır?

Chardonnay*

Kayıtlı Üye
bu konuda bilgisi olan varsa bilgilendirirse sevinirim , ücretlendirme falan filan... pasaport var.

SİMON

Kayıtlı Üye
havalimanında yaptırırsan hıcbır ucret odemessın.... ama herhangi bir GSM bayısınde yaptırırsan 5-10 tl ucret alıyorlar... gerekenler 1 ay ıcınde gırsı cıkıs yapmıs bır pasaport gerekıyor ayrıca 2 yılda 1 kez kayıt yapılanılıyor bir pasaporta

Chardonnay*

Kayıtlı Üye
havalimanında yaptırırsan hıcbır ucret odemessın.... ama herhangi bir GSM bayısınde yaptırırsan 5-10 tl ucret alıyorlar... gerekenler 1 ay ıcınde gırsı cıkıs yapmıs bır pasaport gerekıyor ayrıca 2 yılda 1 kez kayıt yapılanılıyor bir pasaporta
teşekkürler bilgi için , 2 adet gelcek 2 pasaport var havaalanında açtırmazsalar burda açtırırım ;)

SİMON

Kayıtlı Üye
havalımanında yaptırırsan ve tanıdıgın olmassa pasaportların sahıbınınde olması gerekıyor hayırlı olsun telefonlar

Chardonnay*

Kayıtlı Üye
havalımanında yaptırırsan ve tanıdıgın olmassa pasaportların sahıbınınde olması gerekıyor hayırlı olsun telefonlar
sağol , büyük ihtimal havaalanında yaptırmazlar , normal GSM bayiinden pasaportları alıp kendim yaptırabiliyormuyum ? illa pasaport sahibi olması mı gerekiyor ?

REİS38

Kayıtlı Üye
tanıdık bir gsm bayi varsa istemez hiç tanımakdık bir yere gidersen pasaport sahibini istiyorlar

ben daha 3 gün önce açtırdım 5 tl ücret aldılar ama teli açtıra bilmen için pasaport sahibinin gitmesi gerekiyo

NMNYLMZ

Kayıtlı Üye
İphone ise onlarda tuş kilidi war. Pasaporta kaydetmekle açılmıyo..