Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yurt dışı telefon getirme hakkında

erim

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bi arkadaşım amerikada ocak ayında gelicekmiş.İphone istedim ondan ama bnden başka 2 kişiye daha getiriyormuş.Acaba en fazla kaçtane getirebilme imkanı var bi sorun olurmu ? bana ben biilmiyorum araştırdır dedi konu hakkında bilen var mı ?

Pasaport başı 1 adet getirme hakkı var sıkıntı olma ihtimali var ancak ben Almanyadan gelirken bavulda getirdim sıkıntı olmadı

en fazla 1 tane getırılebılıor ! resmı yollardan ! onuda pasaporta işletmek gerek ! ama ben gurcıstanda gelırken gurculer aracılıgıyla çok getırırordum :) ama kaçak yollardan

Gümrüğe yakalanmadığı sürece 10 tane bile getirebilir.

Ancak pasaporta kayıt için herkesin 2 yılda 1 kez hakkı var.

kanuni olarak şahsi kullanım için içinde hat olan 2 adet telefon getirilebilir ve yuratta 1 ay açık kalır 1 aydan sonra kapanır ve türkiyede kullanılmak istenirse pasaporta kayıt ettirlmesi gerek 1 pasaporta 2 yılda bir kayıt yapılabilir. ama abone merkezleri kontrol etmeyi atlartlar ise atladıkları kadar yapılabilir.

pasaporta kayıt yaptırırım ben ailemden biri var hakkını kullanmak için ama tek sorun 2 telefon getiriyormuş zaten 3 tane sıkıntı olur mu diye :S

Eger tipler kıllanmazsa 100 tane bile getirir..sorun olmaz .. Ayrica sim kilitsiz olmasina dikkat et AT&T mobile bi cok iphone u simkilitli piyasaya koyuyor..pasaport olayindada en gec 1 ay once giris cikis yapmis birisi olmak zorunda..

Geri
Üst Alt