Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yüksekova ve Çukurcada Hain Saldırı 26 Şehit

Olenlere allahtan rahmet yaralilarimizada acil sifalar diliyorum butun vatan bekcilerinin allah yardimcisi olsun

NİYE APO P.Ç.Nİ İDAM ETMİYORLAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mad: Daha ne kadar vatan sağolsun diceğiz !!!!!!!!!!!!! Alllah belalarını versin onun bunun çoçuklarııııııııııııı :mad:

Bu hÜkumet hala aÇilim falan dİye bİr tarafini yirta dursun lanet olasi pkk ne evlerdekİ canlari yakiyor .bunu gÖremeyen gÖrmek İstemeyen herkesİn allah belasini versİn

Gelecek ay askerlik icin basvurayim aradan ciksin diyordum ne icin cigeri bes para etmeyen adamlar icinmi bir hic gibi serefsizce olmek icinmi

Gelecek ay askerlik icin basvurayim aradan ciksin diyordum ne icin cigeri bes para etmeyen adamlar icinmi bir hic gibi serefsizce olmek icinmi[/QUOTE

Yanlız bir hiç gibi şerefsizce ölmek için mi derken herhalde yanlışlıkla yazdın çünkü aziz şehitlerimiz canlarını şerefleriyle ve onurlarıyla teslim ettiler ve hepsinin mekanı cennet.. Herhalde öyle demek istemedin..

Yeter cidden yeter. Artık midem kaldırmıyor olan bitenleri. Hükümet de en az pkk kadar kontrolden çıkmış durumda. Kimse bilinçli düşünemiyor artık, her olaydan sonra hep aynı konuşmalar hep aynı sitemler. Ama olmuyo olmuyo olmuyo. 30 yıldır sürekli daha da tırmanıyor. Silahlarla bir yere varılacağını kimse anlamıyor. Ne konuşulacaksa konuşulsun , ne kavgalar edilecekse edilsin. Ama tek dileğim silahlarla değil , kalemle kağıtla diyalogla paylaşımla olsun. Daha ne kadar kayıp verilecek !!

Yanlız bir hiç gibi şerefsizce ölmek için mi derken herhalde yanlışlıkla yazdın çünkü aziz şehitlerimiz canlarını şerefleriyle ve onurlarıyla teslim ettiler ve hepsinin mekanı cennet.. Herhalde öyle demek istemedin..

Üst düzey veya bir komutan daha önceden saldırı yapılacağının istihbaratını alıp bölgeyi karakolu terkedebiliyorsa daha başka ne denebilirki ? bu cigersizliktir. O genç askerleri başıboş kaderine terk etmek hangi delikanlılığa yaraşır. Bana dokunmayan bin yaşasın hesabı... (Bu olay için demiyorum daha önce yaşananlar için söylüyorum.)

varol bu konulara niye yazmıyor diyebilirsiniz..
sinirden üzüntüden ve kızgınlıktan..kelimeler birbirine giriyor ve ağzımdan çıkanlar küfür kahır bela..
tahammül edemiyorum yediremiyorum kendime TÜRKLÜĞE...daralıyorum...girip dağıtasım parçalasım taş üştünde taş bırakmayasım geliyor..
kimyasal bomba atıp kurutasım haritadan silesim.. geliyor...

ALLAH RAHMET EYLESİN MEKANLARI ZATEN CENNET BUNU RABBÜL ALEMİN BİLE SÖYLÜYOR..
OLAN KALANLARA OLUYOR RABBİM ONLARA SABIR VERSİN..

ama asıl üzüldüğüm bunlar bilindiği halde bir ALLAH'In kula kılını kıpırdatıp bu karakolların güvenliğini arttırmıyor...adam uzaktan sıkıyorr kurşun içeri giriyor..mayın koyuyorlar mayını kimse taratmıyor..
boaaeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaeeee
gene dellendim işte kopuyorum...

Tüm Türkiye ayaklansa en büyük protestoları yapsakda başımızda bu gibi ENGELLİLER oldukca türkiye hep dibe gider. Gİdenlerin ardından VATAN SAĞOLSUN denir ve üstü örtülür.
Asker neyin nerde oldugunu bilmiyormu sizce? kim nerde napıyor adım adım biliyor ama başlarındaki komutan dur diyor. Gecenlerde bi arkadasım askerden izne geldi doğuda oda.

Serefsizi görüyor dağda sırtında keleşi var atış menzili içerisinde 1 tane sıksan ölücek. komutandan emir bekliyorlar komutandan gelen ses dur ateş etme :( gerekçesi olar saldırmadan ateş acılamazmış :(

bu neyin mantıgı neyin düşüncesi kim için bunlar? biz ölmeden kendimizi savunamazmıyız? bu kadarmı düşük bir milletiz biz. yazık oluyor bizlere yazık emeklere yazık geçmiş büyük abilerimiz ablalarımız ve VATAN diye canını verenlere...

üzülüyorum gelecegimize..

Yeter cidden yeter. Artık midem kaldırmıyor olan bitenleri. Hükümet de en az pkk kadar kontrolden çıkmış durumda. Kimse bilinçli düşünemiyor artık, her olaydan sonra hep aynı konuşmalar hep aynı sitemler. Ama olmuyo olmuyo olmuyo. 30 yıldır sürekli daha da tırmanıyor. Silahlarla bir yere varılacağını kimse anlamıyor. Ne konuşulacaksa konuşulsun , ne kavgalar edilecekse edilsin. Ama tek dileğim silahlarla değil , kalemle kağıtla diyalogla paylaşımla olsun. Daha ne kadar kayıp verilecek !!

Üst düzey veya bir komutan daha önceden saldırı yapılacağının istihbaratını alıp bölgeyi karakolu terkedebiliyorsa daha başka ne denebilirki ? bu cigersizliktir. O genç askerleri başıboş kaderine terk etmek hangi delikanlılığa yaraşır. Bana dokunmayan bin yaşasın hesabı... (Bu olay için demiyorum daha önce yaşananlar için söylüyorum.)

Bu bahsettiğin şerefsizce yapılan şeyler zaten bilinen şeyler ama onun şerefinle canını teslim etmekle ne alakası var? Orada şehit düşen hangi kardeşimiz varsa her ne olmuş olursa olsun şerefiyle ve onuruyla şehit düşmüştür, Sen komutanın bölüğü terketse de terketmese de eğer ki şehit düşersen bil ki onurunla ve şerefinle şehit düşersin arkadaşın dediği gibi şerefsizce değil!! O şerefsizce kaçıyorsa sen şerefinle şehit düşüyorsun arkadaşım! Ayrıca bu son saldırıda komutanlar da şehit düştü!

Geri
Üst Alt