Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yüksekova ve Çukurcada Hain Saldırı 26 Şehit

maalesef şehit sayımız 26'ya yaralı sayımız 22'e yükselmiş :mad:

-esefle kınıyorum
-metanetli olalım
-ailesine Allah sabır versin
-özel birlikler harekete geçti
-bombalıyoruz
-intikamını alacaz milletimiz merak etmesin

Yıllarca bizi böyle avutmadımı bu başımızdaki şerefsizler.. birinizinde çoluğu çocuğu teröre kurban gitsede içiniz bir yansa keşke
Siz hala imralıdaki kanı bozuk şerefsizle görüşmeye devam edin.. Karaktersiz korkak pısırık herifler biride çıkıp bu terörü bitiremiyor

Genelkurmay da korkuyor bütün paşalar sessizce emekli olmanın peşinde o asker senin emrinde eğer vatan tehdit altındaysa
bütün insiyatiflerini kullanacaksın gerekirse cumhurbaşkanını ezip geçeceksin...

Bu memleket kan görmeye alışkın yap darbeni çıkar panzerlerini ne kadar pislik varsa temizle
ülke isterse 100 sene geriye gitsin ne laan bu hergün hergün şehit veriyoruz

allah bütün şehit ailelerine sabır versin demek artık klişe oldu ama bana bu söylemden artık gınağı geldi yeter artık bu kadar tavize son temizleyin şu lanet terörü herkes sonucuna katlansın...

Birşeyler ters gidiyor :( Uçaklar sınırı vuruyor terör iç bölgeyi. ''İnsan'' ölüyor yapılan açıklama; '' Yeni Anayasa sevincimize gölge düşürdüler.'' Ne diyorsun be adam!!! Neden tutuklamalar başlamadı hala!.. Daha neyi bekliyorsnuz? Asker sende yargı sende halk sende cumhurbaşkanı sende... Somali yıllardan beri aç, israile bişey yapamayacağın ortada... Bırak bu işleri kafandaki bitleri temizle!..

Rabbim ailelerine sabır versin mekanları cennet olsun inşallah.... Hala DTP ye oy veren mahlukatlar var ölen birçok şehit de kürt nasıl oluyo hangi davanın peşinde bunlar kör olmamak lazım kaos a sürüklenmeye zorlanan bi milletiz malesef... 1 hafta sonra kim hatırlıycak bu şehitleri??? ne yazıkki kimse o kadar tepkisiz ve ruhsuz bi toplum oldukki aynaya baktığımızda hala gülümseyecek bişey bulabiliyormuyuz kendimizde bilmiyorum.. Rabbim bunu yapan ve yardım eden mahlukatların hepsinin belasını versin....

yapılan operasyonlar tırt.kımse tatmin değil.
intikamdan bahsediyorlar.hikaye.
iyiki %50'den değilim.rahat uyuyabiliyorum.
onca vatan evladı.geride bıraktıkları.asıl onlara acıyorum.
yazıklar olsun.binlerce kere.bunların müsebbibleri başınıza metoor taşı düşsün emi!!!

Başımız ve VATAN sağolsun..Allah kalanlara sabır versin..Şehitlerimizin ruhu şaadolsun..
Metanetli ve sağ duyulu olmak ve üç beş çapulcunun yaptığını bir topluma mal etmemek lazım Değerli Arkadaşlar..

Geri
Üst Alt