Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yük ve hiz endeksi hakkinda yardim....

uzerınde pirelli p 7 wardı 20 000 km değiştrdim ben cunku lastık gercekten cok gereksız bır lastık en buyuk ozellıgı cok sessız onun harıcınde yol tutusu cok kotu ama yenı jant alınacak dıye anladım ben yenı janta yenı lastık yani düzgün kullanılırsa bılemem ama ankarada ıstedıgın kadar duzgun kullan cukur lar o kadar cok kı az once ayranıcıda bıldıgın ralli yaptım :) 1000 km uzerıne cıkmıs lasıtıgı takmıoyrum ben araca:D
ayrıca 2009 model lastık catlamısıtır dıye dusunuyorum dıfer aracımda 18 ınc dunlup sort war garaj arabası 25bınde arac 2009 lastıklerı hep catlamıs lastıkcı dıgıstır dedı mesela,goruntude dişler on numara duruyor ama catlama olusmus fazlasıyla ondan dedım 3 yıllık soguk gormus sıcak gormustur elbet hamuru bozulmustur kanımca:)

Lastik onem verdigim bi detay. Ankara yollarini bilemem de.. Michelin primacy hp var bnde. 27k km kullanilmis. İlk aldigim gunden farki yok hala :) ki michelin en cabuk biten lastiklerden biri
primacy hp gecen bi tanıdıgımda memnun oldugunu soledı michelın pılot war sırket aracında pek ısınımadım kendısıne bıde cabuk bıttı gıbı gercekten yagmurda hıc tutmuyor yolu primacy hp farklı bı ozellıkte sanırım

bende karar verdim 2-3 ay içinde ya sıfır alıcam yada en kotu 2011 üretimi cıkma lastik alıcam tabi fırsat cıkarsa.zaten lastiklerin durumunu pek anlayan biri degilim

arkadaslar bide kumho lastik nasıldır kullanan var mı? tavsiye eder mi ?

Geri
Üst Alt