Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Youtube videolarını izleyemiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gidici

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar youtube sitesine girebiliyorum ya da forumdaki videoları görebiliyorum fakat oynatınca error veriyor. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

ufak bir program yüklemen lazım. sonra tüm yasaklı kapatılmış sitelere sorunsuzca herzaman girebilirsin. özelden linki atayım sana

Youtube jacker 4 ü yüklerseniz sorununuz düzelir

bununla ılgılı video bolumunde baslık var

oradan sorununuzu halledebılırsınız

Arkadaşlar ilginize çok teşekkür ederim. Youtube jacker kullandığım halde videoları izleyemiyorum. Gerçi Youtube jacker 2 sürümü var bende. 4 ü yükleyip tekrar deneyip sonucu sizinle paylaşırım.

Yok arkadaşlar. Bütün linklerdeki programları indirdim olmuyor. Siteye girebiliyorum. Videoyu tıkladığımda fotoğraftaki gibi oluyor
Adsz.jpg

Bilgisayarı bir kaç defa resetledim fakat bi değişiklik yok. Tatilden döndüğümden beri böyle.

DNS ayarlarını değiştirdin mi. ??

benim gönderdiğim linkteki programı kurdun calıştırın mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt