Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Youtube daki şarkıları mp3 formatı haline getirmek

DOUKAN

Kayıtlı Üye
Youtube daki şarkıları bilgisayarınıza mp3 formatında yüklemek için http://vidtomp3.com/ adlı siteden yararlanabilirsiniz.Kesinlikle virüs bulaşma riski yok ben aylardır kullanıyorum sıkıntı yaşamadım...

Resimli anlatım:

İlk olarak url adresini kopyalıyoruz

Resimde görüldüğü gibi url adresini yapıştırıyoruz ve ardından Download butonuna basıyoruz

Yükleme bittikten sonra altta mavi şekilde belirtilen download mp3 butonuna tıklıyoruz

Ve son olarak çıkan ekranda download mp3 butonuna tıkladığımızda mp3 formatı bilgisayarınızdaki yerini alıyor...

Bilgisayarınızdaki yükleme işlemi bittikten sonra site şarkının ismini kendi websitesinin ismini veriyor istediğiniz takdirde siz adını değiştirebilirsiniz...

Alıntı değildir...

sağol kardeşim zamanı geldiği zaman çok işe yarayacak kendi adıma.. :)

Tesekkurler Doukan cok ısıme yarıcak kardesım;)

Dou sırlarını bizimle paylaştığın için teşekkürler :D

kardeşim yine yapmış yapacağını, çok faydalı bir uygulama

ellerine sağlık

Doukan tam zamanında yetiştin kardeşim :) teşekkür ediyorum çok faydalı olacak :)

Geri
Üst Alt