Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yorumsuz.........

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

_AS_

Kayıtlı Üye

Ç
ok güzel şeyler söylerdim de banlanmak istemiyorum...

• Beğen
Reaksiyonlar: Ali
diyecek hiç bir şey yok rabbime hhavale ediyorum onların cezalarını ver ALLAH'ım...

bravo sabriye diyelim ve estagfurullah çekelim mübarek cuma günü..ALLAH'IM islama ve müslümanlara yardım et,VATANIMIZI ve MİLLETİMİZİ her türlü tehlikeden koru,bize dünyada ve ahirette iyilikler ve güzellikler ihsan eyle,bizi anne-babamızı ve bütün müminleri bağışla,şüphesiz SEN işiten ve dualarımızı kabul edensin..[h=2]
[/h]

yakıcan bunları diri diri yanlarına da bayrağı dikicen:mad: gündi anasını satim adına bak gundi nedir?

ahmet koyma böyle şeyler görünce tansiyonum çıkıyor hatırlatma şu şerefsiz kanı bozukları
isimlere baksana isimde hayır yokki karakterde hayır olsun..

dünyanın en embesil insan grubu bunlar

demiyorum diyorum ama kendimi kötü hisseder oldum bu şerefsizlerin yüzünden..rabbim dualarımızı kabul et ve bu insanlara kardeşliği bozmak isteyen-mehmetçiklerimize insafsızca sıkan teröristlere azablarının en şiddetlisini gönder rabbim .amin.

• Beğen
Reaksiyonlar: Ali
ahmet koyma böyle şeyler görünce tansiyonum çıkıyor hatırlatma şu şerefsiz kanı bozukları
isimlere baksana isimde hayır yokki karakterde hayır olsun..

dünyanın en embesil insan grubu bunlar

Doğru diyorsunda bunlarıda görmek lazım bence...
bilmiyor ki o bayrak olmasa fransızdan mı ingilizden mi kırma bi "insan" olucağını.

Bunlara yağmurlu havada su vermiycen ama işte içlerinde masumane insanlar var Vanda...Bunlar da aralarında mecburen...

öncelikle ahmet beni anlayışla karşılayacağına ve yanlış anlamayacağını düşündüğümden ve arkadaşlar hepinizden özür dileyerek aynı zamanda konuyada çok üzüldüğümü bildirerek konuyu yoruma kapatıyorum.
herkes yeterince gergin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt