Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yorumlarınızı rica ediyorum.

ne HTC nede iphone kesinlikle nokia x8 çok daha güzel kamera olarak 12 megapixel :D

Htc manyakk bir makina şiddetle tavsiye ederimmm

Htc hd2 ve htc desire hd her ikisi iphoe 3ten çok daha iyi.iphone 4ü kullanmadım ama yinede alacak olsam htc tercih ederim.

xx

Anlastik gibi biriyle ama halen daha cayma payim var. Ne diyorsunuz alayimmi almiyayimmi halen daha kararsizim

Yok erhan nokia çok kullandim gumrukte bir arkadasimda almış n8. Ben sevmedim. Nokianin yaptigi en guzel telefen 8800 sirocco ve 8600 luna ve e71 di her telefonunu kullandim bu yeni cikan butun telefonlari oyuncak gibi geliyor o yuzden istemiyorum.

Bugün iphone4 almaya giderken kaza yaptım :D Neyse yarın alıcam ama sanada iphone4 tavsiye ederim serhan htcler çok karışık yani iphone pratik bütün herşey genelde onun üzerindende yapılıyor ..

Bugün iphone4 almaya giderken kaza yaptım :D Neyse yarın alıcam ama sanada iphone4 tavsiye ederim serhan htcler çok karışık yani iphone pratik bütün herşey genelde onun üzerindende yapılıyor ..

bak allah bile alma diye engel olmuş :D canına bi zarar gelmesinde kazadır olur sonuçta geçmiş olsun.

alıcaksan desire hd al bende desire hd var ve cok memnunum iphone daki kısıtlamalara maruz kalmadan diledigin herşeyi yapabilirsin
mobile işletim sistemleri biraz sıkıntılı takılmalar ve kitlenmeler oluyo android den şaşma derim
arkadaş herşey iphone da cihaz uzerinden yapiliyor demiş ama adamlar ios5 i android cakması yaptılar ve muzikleri artık telefon uzerinden silebiliyoruz,iletim mesajları geliyor gibi ozelliklere seviniyorlar :)

alıcaksan desire hd al bende desire hd var ve cok memnunum iphone daki kısıtlamalara maruz kalmadan diledigin herşeyi yapabilirsin
mobile işletim sistemleri biraz sıkıntılı takılmalar ve kitlenmeler oluyo android den şaşma derim
arkadaş herşey iphone da cihaz uzerinden yapiliyor demiş ama adamlar ios5 i android cakması yaptılar ve muzikleri artık telefon uzerinden silebiliyoruz,iletim mesajları geliyor gibi ozelliklere seviniyorlar :)

ya ben iphoneumdan çok memnunum ancak tek derdi tüm hepsinde şarjı zayıf gidiyor olması. hd2 benim için ideal olduğu için birde win mob.a daha çok alışığım. iphoneda bir pcye bağımlısın veya da apple storea bağımlısın ne yapacaksan bunlar üzerinden yapman gerekiyor. bende bunu sevmiyorum işte. bağımsız haraket edeceksen ille jail brake istiyor. jail breakte cihazın yazılımına zarar veriyor ve güncelleme yapacağın zaman restore modda kalabiliyor. birçok telefon bu yüzden çöpe atıldı.

Geri
Üst Alt