Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

yorumlarınızı bekliyorum

Konu, 'Teknik Destek' kısmında demirbjk tarafından paylaşıldı.

1. demirbjk

demirbjk SCW Üyesi

28
    0
    1
    yaklasık bir ayönce leon aldım 2008 model almadan önce 5664 e sorgulama yaptıgımda bir tek kazası cıkıyordu plaka değiştirmedim şimdi sorgulamada iki adet hasar kaydı var ve biri 14500 tl . ayrıca mesajda gelen muayne bilgileride kafamı karıstırdı 02,11,2011 31285 km , 04.01.2011 13060 km bu nedir böyle ya ruhsatta yazan 11.ayın 2si peki ya diğeri ne oluyor yorumlarınızı bekliyoruum beyler.

2. cuprali

cuprali SCW Üyesi

2.467
    1.712
    113
    vallahi banada karışık geldi

3. demirbjk

demirbjk SCW Üyesi

28
    0
    1
    hayır yani abi bu 5664 beni arabadan soğuttu ya :(

4. demirbjk

demirbjk SCW Üyesi

28
    0
    1
    he birde erya eksperitizinde araçta sağ iki kapı işlem görmüş ve boyalı onun haricinde birşey yok

5. BoMBeR

BoMBeR SCW Üyesi

207
    109
    43
    O kayıtlarda bazı yanlışlıklar olabiliyor. Plakanın ait olduğu eski aracın bilgileri de olabilir. En güzeli kasko acentenizi arayın. Acenteden biriyle sohbetiniz olduğunu varsayıyorum, gerçi olmasa da farketmez yardım sonuçta. Neyse, acenteden hasarla ilgili detaylı bilgi isteyin. Onlar sistemden daha fazla detay görüyorlar.

6. cuprali

cuprali SCW Üyesi

2.467
    1.712
    113
    Muhtemelen plakayı sen deil senden önceki sahibi değiştirmiş bir aracın aynı sene içinde iki muayeneye girmesi anlamsız bide aracın ilk trafik tescil tarihi model yılı ile tutuyormu

Bunu beğendi. Çöllü bunu beğendi.
  7. GeniuS

GeniuS SCW Üyesi

793
    297
    63
    Tremerden baktirmaniz en mantiklisi plaka sizden önce değişmiş olup ama maliye kaydına yeni girilmistir benimde eski golfumde basıma geldi böle birşey canını sıkmaya değmez bence sase numarasından baktir kafan rahat olsun bence ben öğle yapmıştım

8. demirbjk

demirbjk SCW Üyesi

28
    0
    1
    ruhsatta felan hersey normal tarihler tutuyorda işte yarın bi tramer den baktırayım

9. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
  10. demirbjk

demirbjk SCW Üyesi

28
    0
    1
    o zaman bende burası türkiye diyorum abi :)

Sayfayı Paylaş