Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yönetimden Birden Fazla İsteğim Var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
konuyu kilitleyerek durdurabileceğinizi mi zannediyorsunuz ayberki..:mad: hiç mi tanımadınız bu adamı?? yönetmeyi bilmiyorsanız ti yede alırlar forumun içinede s.çarlar..ayberkin dediklerinide birkere ciddiye alın be kardeşim..banada sataşma gelir basarım dükkanını..:kizgin:

kafanı patlatıcam senin zaten sen merak etme gel hele :kizgin:

Ayberkin konusunu yönetime taşıdım orda değerlendirme alıyoruz

Eğer bir arada yazılması olsaydı girer mesajına düzenlerdim... Arkadaş ciddiyet istemiş bende dedim ki ciddi olabilmemiz için sana karşı senin ilk önce dilenci ile Şehidin nerelerde durduğunu bilmen gerek... Ciddi olursa elbetteki cevaplarda gelir...

Mesajım düzenlenmediğine göre kurallara aykırı bir durum yok demektir.
Sırf yazdığım mesaj, kurallara uygun olduğu halde, senin hoşuna gitmediği için, bir üyenin yönetime yönelttiği soruya, yönetim adına cevap vermiyosan bu senin üye ayırdığın anlamına gelir. Ya da kişisel düşünce fikirlerinle görevinin arasına gerekli mesafeyi koyamadığın anlamına gelir.
Yönelttiğim sorular ve isteklerim gayet basit. Konuyu saptırmak yerine sorularım cevaplanırsa sevinirim.

Eğer bir arada yazılması olsaydı girer mesajına düzenlerdim... Arkadaş ciddiyet istemiş bende dedim ki ciddi olabilmemiz için sana karşı senin ilk önce dilenci ile Şehidin nerelerde durduğunu bilmen gerek... Ciddi olursa elbetteki cevaplarda gelir...

ti ye alınma dalga gecme gıbı bır durum yokkı ... yazılı olarak bır arada kullanmış ÖRNEK olarak.... koskoca mesajın o bolumune takılmaya gerek yok tum mesaja guzel bı cevap verılırse daha uygun olur

Tarık sen neden bu kadar üstüne alınıp herkese ters ters konuşuyorsun ki şimdi?

ti ye alınma dalga gecme gıbı bır durum yokkı ... yazılı olarak bır arada kullanmış ÖRNEK olarak.... koskoca mesajın o bolumune takılmaya gerek yok tum mesaja guzel bı cevap verılırse daha uygun olur

Kesinlikle.
Burada ti'ye alma gibi bir durum yok. Saygısızlık yok.
Tam tersi ti'ye alınan benim. Yönetime bazı sorular yönelttim ama mesajımın gramer yapısı sorun oldu :)

Burada henuz yeniyim fakat üye olmadan önce de takip ettim bir süre o zamanlarda özellikle karşılaştırmalar ve video bölümünlerindeki konuları okumaktan tartışmaları takip etmekten büyük zevk aldım gayet bilgili kişilerin olduğunu gördüm ki birçok foruma üye olmama rağmen burdan daha fazla iyi niyetli ve bilgili kişilerin olduğu az forum gördüm... Ama üye olduktan sonra o karşılaştırma bölümlerinde doğru düzgün hiç konu açılmadı ben geldim diye mi böyle oldu anlamadım:D mesela hafta da atıyorum 10 konu açılıyorsa 8i üye otomobilleri ve üye tanıtımı oluyor tabiki bunlarında olması şart ama ağırlığın biraz daha araçlara verilmesi taraftarıyım...

Hayvanlar alemi ile benim bir sıkıntım yok benimde bir köpeğim var orada köpeklerle ilgili bir konu açılırsa yorumumu yaparım ama gidip kendi köpeğimin resmini kendi aracımın markasının forumunda paylaşmam gereksiz diye düşünürüm tercih meselesi tamamen...

Birde hazır konusu açılmışken rolling videolarının yasaklanmasını samimi söylüyorum tam olarak anlayamadım... Bu forumdaki insanların kültür seviyesi roll videolarını izleyip onları trafikte teklike saçmak olarak algılamıyacak kapasitededir diye düşünüyorum... Benim için bir test ortamıdır rolller ve araç karşılaştırmasında iyi bir etkendir... Bence yasak kaldırılırsa foruma daha bir hareket daha bir düzeyli tartışma ortamı yaratılabilir ve bilgi alışverişi yapılabilir diye düşünüyorum...

''Birde hazır konusu açılmışken rolling videolarının yasaklanmasını samimi söylüyorum tam olarak anlayamadım... Bu forumdaki insanların kültür seviyesi roll videolarını izleyip onları trafikte teklike saçmak olarak algılamıyacak kapasitededir diye düşünüyorum... Benim için bir test ortamıdır rolller ve araç karşılaştırmasında iyi bir etkendir... Bence yasak kaldırılırsa foruma daha bir hareket daha bir düzeyli tartışma ortamı yaratılabilir ve bilgi alışverişi yapılabilir diye düşünüyorum...''

+1

Bundan sonra SCW de köpekleri roll yaptırcaz puhaha

Başka bir açıdanda bakarsak dilenciler yaşayan insanlar olduğu için daha fazla önem göstermek gerekebilir?

Şehitlere saygı duyarız ayrı konu ama ne yaparsak yapalım bu onları ne yüceltir nede yerin dibine gömer çünkü zaten ölüdürler.

Şehitler trafik kazasında ölmedikleri için değerlidirler bizler için... Dilenci dediğimiz kişiyi dilenci olduğu için tartışırsak 5 para etmez... Dilenci kelimesini üzerinden çıkarırsak senden benden tabiki farkı kalmaz... O zamanda ona özel bi bölüm açılmasına gerek kalmaz :)

tamam arkadaşlar üstülemeyin fazla..

konu yönetimde konuşuluyor. orada alınan kararı burada paylaşacağız. uzamaması için kilitlemek istiyorum.. karar alınınca açacağız tekrar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt