Yönetimden Birden Fazla İsteğim Var | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

 1. Ataşehir
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Yönetimden Birden Fazla İsteğim Var

Konu, 'Mizah' kısmında CUPRA tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. CUPRA

  CUPRA FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

  0
  12
  0
  Az önce açtığım konunun kitlenmesi bana mantıksız geldiği için tekrar açıyorum. Orada kurallara aykırı bir durum yok. Keyfi konu kitlemesi yapılmış.
  Bilindiği üzere foruma SCW Genel başlığının altına, "Hayvanlar Alemi" diye bir bölüm açıldı. Diğer konuya cevap yazmak için az önce girdim ancak baktım ki orta yol bulunduğu söylenerek konu kitlenmiş. Ben konu da bulunan bir ortayol görmedim. Resmen yönetimde hayvansever insanların isteklerine torpil geçilmiş bence.
  Öncelikle sormak istediğim birkaç soru var. Son zamanlarda açılan konulardan dolayı bu sorularımın cevaplanmasını umuyorum.
  SCW nedir? Misyonu, çizgisi nedir? Ne amaçla kurulmuştur? Aile nedir? Ailem kelimesi bu kadar kolay kullanılabilecek bir kelime midir?
  Bu soruların cevabının ardından yönetimden bir isteğim olacak. Hayvanlar Alemi bölümünün kapatılmasını istiyorum. Eğer kapatılmayacaksa başka önerilerim var. Bu ülkede hayvanlardan çok daha önemli insanlar var. Oraya kimsesizler, dilenciler, gazilerimiz, şehitlerimiz için bölümler açmayı öneririm. Madem bu forumun çizgisi seat ve otomobilden sapıyo, en azından hayvanlardan daha önemli şeylere sapsın bence.
  Ayrıca örgü dantel, salon takımı kreasyonları, kalebodur seçimi, parke çeşitleri gibi bölümlerin açılmasını istiyorum. Konuyu ciddiyetsizlikle değerlendirilip kitlenmezse sevinirim.
  Diğer konunun linki:
  http://www.seatclubworld.com/showthread.php?8612-Y%F6netimden-Birden-Fazla-%DDste%F0im-Var
   
 2. Floydian

  Floydian SCW Üyesi

  1.979
  63
  48
  ''SCW nedir? Misyonu, çizgisi nedir? Ne amaçla kurulmuştur? Aile nedir? Ailem kelimesi bu kadar kolay kullanılabilecek bir kelime midir?''

  Bu soruların cevabını bende merak ediyorum..
   
 3. Şeker Adam

  Şeker Adam SCW Üyesi

  4.435
  79
  48
  kıwanc su sopayla ılgılı seyı yazda cvp lıyım ıcımde kaldı :D
   
 4. karapale

  karapale SCW Üyesi

  1.185
  80
  48
  konu kilitlemekte moda oldu bu aralar...:mad:
   
 5. _AS_

  _AS_ SCW Üyesi

  1.184
  138
  63
  Çok güzel şeyler yazmıştım ya deminki konuya cevaplaya bi bastım kitlenmiş bütün yazdıklarım gitti şimdide şevkim kaçtı :D
   
 6. Anarchist

  Anarchist SCW Üyesi

  2.843
  201
  63
  Konuyu açan arkadaş konusunu düzenleyip en azından oya ile Gaziyi Şehit ile dilenciyi birbirinden ayırdığı takdirde konu ciddiye alınıp cevap verilecek... Aksi takdirde konu yine kilitlenecek....
   
 7. Şeker Adam

  Şeker Adam SCW Üyesi

  4.435
  79
  48
  kıwanc gellllllllllllllll:D
   
 8. SİMON

  SİMON SCW Üyesi

  3.408
  174
  63
  tüm mesele bumu?
   
 9. Anarchist

  Anarchist SCW Üyesi

  2.843
  201
  63
  Ne mi?
   
 10. PATRON

  PATRON
  Administrator

  10.784
  2.488
  113
  forumun içine s.çarsanız burayıda kapatırız en son... çok fazla ti ye alınıyor son zamanlarda yönetim illa katı davranmak gerekde ondan
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş