Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yönetimden Birden Fazla İsteğim Var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kimse alınmasın ama Ayberk'e katılıyorum her ne kadar hayvanlar alemi yada diğer tüm konuların hepsi gerçekten güzel konular ve doğru yaklaşımlar.Ama benim gözümde scw üye olduğum zamandakinden daha az çekici gözüküyor ve daha az konu okuyorum hatta 4-5 konu dışında pek birşeye bakmıyorum.Scw bireyler anlamında gerçekten kaliteli forum.Lakin gözardı etmemek gerekirki burası seat yada otomobil forumundan uzaklaştı.Bu sebepten eskisi kadar ilgimi çekmiyor hatta aracımdaki her değişikliği yayınlayan biriydim ama artık yayınlamıyor.Şahsen daha yok motor gürültüsü isterim daha çok tecrübe konusu okumak isterim.Bence çoğu kişi sırf ilgi görmeyecek diye konu açmamazlık yapıyor.Ben açmıyorum mesela.
Kimseye lafım yoktur,yardımlaşmaya lafım yoktur ama bu benim görüşümdür!..

xx

ya valaha haklısın ama yonetım uygun gormus nedıyeblırım kı sonuc olarak dedıgın gıbı burası bır seat forumu genel bı forum degıl..
Yönetim uygun görmüş diyip herşeye susmam ben malesef.

Bizimde değerlendirmemiz bu yöndeydi... Takibimiz sürüyor bi sıkıntı yaratırsa gereği zaten yapılacak. Bölümü bu kadar abartmanın bi anlamı yok.

''Eğer kapatılmayacaksa başka önerilerim var. Bu ülkede hayvanlardan çok daha önemli insanlar var. Oraya kimsesizler, dilenciler, gazilerimiz, şehitlerimiz için bölümler açmayı öneririm.'' Demiş Ayberk arkadaşımız... Önerrr... Tutan yok? Öner bizde değerlendirelim... Uygun bulunursa açılsın. Bunu Ayberk önerdi açmayalım diyecek birini tanımıyorum. Şimdi senin amacını anlamış değilim... SCW nin yapısını mı sorguluyorsun? Açılan bölümden mi rahatsızsın? Oya, dantel, gipür bölümümü istiyorsun?
Ciddiyet istemişsin ya... Dilencilerle Şehitlerimiz Gazilerimiz aynı satırda :) Eğer bizden istiyorsan bunu Şehitlerimiz ile ilgili bölüm ve ayrıca oya ile ilgili bölüm açılmasını aynı konu içinde istemişsin... Üzgünüm bu kadar ciddi olamayız biz...
Dilenci de bu ülkenin insanı, şehitlerimiz gazilerimiz de bu ülkenin insanı. Orada ciddi olmayan bişey yok. Senin bakış açından dolayı öyle anlamış olabilirsin. O konuda ben birşey diyemem. Aynı hassasiyeti keşke arkadaşının köpeğine rahmet dilerken gösterseydin :) Neyse, konu bu değil.
Daha önce tonla güzel şey önerdim de çoğu kabul edilmedi konular kitlendi gitti :) Üzerine hayvanlar alemi gibi saçma bi başlık açılınca bende tepki gösterdim. O zamanlar forumda aktif değildin. Zaten takip etme imkanın olsaydı görebilirdin açtığım konuları.
Benden her isteğim için ayrı konu açmamı istiyosan benim işime gelir :) Benim isteklerim önerilerim tükenmez. Günde 100 tane ayrı ayrı konu açayım isterseniz yeni mesajlara tıklayınca onları görürsünüz sabahtan akşama kadar :)

Hafızam biraz zayıftır yanlış hatırlıyorsam düzeltin lütfen... Daha önce sohbette açılan otobillerle alakası olmayan konularada tepki verilmedimi burda?..
Hafızan zayıf değil üyeliğin o kadar eskiye dayanmıyo. Ben forumun ilk gününden beri zaten otomobille ilgili herşey off topic gibi bir başlık altında toparlansın diyorum :)

Konu altındaki konu dışı mesajlar temizlenirse sevinirim ayrıca.

burada hayvanlar alemi bolumunun kımseye bır zararı olacagını sanmıyorum DÖVME bölumu KUAFOR bolumude acsak sorun olmaz ama burası araba sıtesı genelde agırlık araclar uzerınde olması lazım bence ....

Açılan konunun mantıklı bir amaca hizmet etmediğini düşündüğüm için konuyu kitliyorum....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt