Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

yöneticiler ve üyeler?

Konu, 'Sohbet' kısmında cemcem86 tarafından paylaşıldı.

1. cemcem86

cemcem86 SCW Üyesi

33
    26
    18
    Merhaba sevgili arkadaşlar ve yöneticiler.Bir konuda önerim olacaktı.
    Forum gerçekten güzel fakat çok sık kullanamadığımdan dolayı şikayetçiyim.Facebook üzerinde daha geniş paylaşımlarla orayıda sık kullansak olmazmı diyecektim.Çünkü facebook artık herkezin cebinde ve iletiler anında uyarı olarak geliyor ve anında haberdar oluyoruz.Bu sayede çok daha fazla kitle ile anında iletişim kurabiliriz diye düşünüyorum sevgili YÖNETİCİ arkadaşlarım.Affınıza sığınıyorum....
    [doublepost=1444898599,1444893896][/doublepost]Merhaba sevgili arkadaşlar ve yöneticiler.Bir konuda önerim olacaktı.
    Forum gerçekten güzel fakat çok sık kullanamadığımdan dolayı şikayetçiyim.Facebook üzerinde daha geniş paylaşımlarla orayıda sık kullansak olmazmı diyecektim.Çünkü facebook artık herkezin cebinde ve iletiler anında uyarı olarak geliyor ve anında haberdar oluyoruz.Bu sayede çok daha fazla kitle ile anında iletişim kurabiliriz diye düşünüyorum sevgili YÖNETİCİ arkadaşlarım.Affınıza sığınıyorum...

Bunu beğendi. fimus bunu beğendi.
  2. EmirP

EmirP SCW Üyesi

302
    265
    63
    Akıllı telefonlara yükleyeceğiniz Tapatalk programıyla da forumu takip edebilir. Cebinize anında bildirim alabilirsiniz. @cemcem86

kfy, Samet Balcik, KİREÇ ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  3. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.801
    5.626
    113
    Emir arkadaşımızın da dediği gibi artık herkeste akıllı telefon var ve forum için önerilen ve sürekli takipte kalmak için Tapatalk programını indirip oradan istediğiniz konuya yıldız koyarak hem haberdar olursunuz hemde anında iletişimde kalırsınız facebook da çok etkin sosyal platformda etkin olarak duruyoruz
    Ayrıca facebook kullanmayanlar da olabilir

kurye ile elden teslime verildi

tgykrn, EmirP ve cemcem86 bunu beğendi.
  4. cemcem86

cemcem86 SCW Üyesi

33
    26
    18
    Bılgım yoktu oyle bır programdan fakat facebook uzerınden daha onlıne uyelerle haberlesmıs olmazmıyız?

Bunu beğendi. fimus bunu beğendi.
  5. dadaş34

dadaş34
    Administrator
    V.İ.P Admin

6.534
    5.839
    113
    face instagram dan aktif şekilde yayındayız kardeşim
    [doublepost=1444899651,1444899622][/doublepost]istanbulun neresındesınız acaba?

Bunu beğendi. cemcem86 bunu beğendi.
  6. cemcem86

cemcem86 SCW Üyesi

33
    26
    18
    gazıosmanpaşa merkez aktifiz ama paylaşımlar yada yardımlaşmalar sorular ordan değilde burdan dönüyor ya orda birçok kişi daha aktif olduğunu düşündüğümden bu konuyu açtım

7. dadaş34

dadaş34
    Administrator
    V.İ.P Admin

6.534
    5.839
    113
    tapatal uygulamasını ındırıp daha kolay sekılde forum sayfamızı kullana bılırsınız ... faceden daha kolay ;)

murateren ve cemcem86 bunu beğendi.
  8. cemcem86

cemcem86 SCW Üyesi

33
    26
    18
    bu aksam hallediyorum bu arada stıcer ım hala gonderılmedı @dadaş34

9. KİREÇ

KİREÇ Moderatör

5.334
    4.554
    113
    cuma buluşmasında hem tanışmış olur hem de adını koymuş olursunuz...
    kargoya gerek kalmaz;)

murateren ve kfy bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş