Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yolda kaldim Acil EPC

Dmrramazan

Kayıtlı Üye
Eskisehirde yolda giderken birden EPC VE MOTOR lambasi yandi aracim 2003 otomatik ibiza araç vites gecislerinde vuruntu yapiyor gaz yemiyor... Vites gecişerinde siddetli vuruntu oluyor stop ettim calistirdim gecmedi akuyu soktum taktim gecmedi.. basina gelen var mi boyle bir durum ?????

Eskisehirde yolda giderken birden EPC VE MOTOR lambasi yandi aracim 2003 otomatik ibiza araç vites gecislerinde vuruntu yapiyor gaz yemiyor... Vites gecişerinde siddetli vuruntu oluyor stop ettim calistirdim gecmedi akuyu soktum taktim gecmedi.. basina gelen var mi boyle bir durum ?????

Geçmiş olsun kapatıp açınca düzelmezse ve dsg de vuruntu olursa hiç zorlamadan kenara çekip en yakın servise arabayı çektirmek uğraştıkça daha büyük sorunlar başınıza gelebilir

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Gaz pedali sensor arizasi veriyor ama eskisehirde yaptiramadim hala tesisattan yapar diyen var bogaz kelebegi diyen var

Akün ömrünü doldurmuş. Akünün yanındaki ana sigortaları kontrol et patlamış olabilir.
Epc ve motor arızası yada aracın gaz yememesi genelde aküden kaynaklanıyor

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Eskisehirde halledemedim ankarada yine bu siteden bir usta buldum sagolsun cok yardimci oldu fakat gaz pedalini ivedik sanayiden aldik taktik duzeldiii.. tabi 5 gun sonra ayni arizayi yapti ve ayni hatayi verdi...Seattan Hic anlamayan bir elektirik ustasi aldi bogaz kelebegine giden jaki beyine giden jaklari pedalin oradaki jaki temizledi sukur neredeyse 1 aydir ariza vermiyor.... Ama takilan gaz pedali farkli bir koddu o yuzden sanirsam araba biraz hantallasti artik izmite geldimmmm izinim bitti kendi ustama goturup degistircem eski pedali taktirip deneyecem tekrar herkez e teseekur ederimmmmm

Geri
Üst Alt