Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yolda giderken başımıza geldi bizi bulur fikir verin ?

Abruzzi

Kayıtlı Üye
image.jpeg image.jpeg Arkadaşlar selam bugün temden orta şeritte sehir halindeydim sol seritteki araçtan bir cisim koptu ve benim aracıma çarptı ses duydum neyse umursamadım işimi halledip otoparka gittim bir baktım o cisim ön tarafa saplanmış . 1 parmak kadar kırık var nasıl birşey yapabilirim onarım nasıl olur yoksa komple değişicek mi ?

ezerek,parçalamış...parça kodu var da açılmadı program gene rezil ediyor arada bi :) 120 lira gibi fiyat verdi...buyuk gecmiş olsun...taş bu yolda illa denk gelir

Geçmiş olsun ucuz anlatmışsınız ön ızgara değişe bilir yada çıkma bulunur ön kısma kaynak tutmaz diye düşünüyorum

kurye ile elden teslime verildi

ezerek,parçalamış...parça kodu var da açılmadı program gene rezil ediyor arada bi :) 120 lira gibi fiyat verdi...buyuk gecmiş olsun...taş bu yolda illa denk gelir
Tas değil ya bu demir parcası koptu aracın altından geldi bana saplandı ama şükür cama gelmedi veya kaputa
[doublepost=1457772612,1457772534][/doublepost]
plastık kaynağı yapan yerler var bi görüşün derim geçmiş olsun
Vallahi değiştirme yanlısı değilim çünkü çok büyük değil iyi işçilik yapan biri halleder diye düşünüyorum

Yol hali Allah beterinden korumuş ufak bir işçilikle halledilir diye düşünüyorum

Geçmiş olsun ucuz anlatmışsınız ön ızgara değişe bilir yada çıkma bulunur ön kısma kaynak tutmaz diye düşünüyorum

kurye ile elden teslime verildi
Tesekkur ederim abi kaynak tutarsa yaptırıcam tutmassa değişicek bakalım kısmet cana gelmesin bide cama :)
[doublepost=1457772828,1457772765][/doublepost]
Yol hali Allah beterinden korumuş ufak bir işçilikle halledilir diye düşünüyorum
Vallahi bende oyle düşünüyorum tesekkür ederim işçilikle onarım olur diye düşünüyorum

Geri
Üst Alt