Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yolcu Koltuğu Altındaki Eşya Gözü

eskisehirli

Kayıtlı Üye
Hafta Sonu Doğuş Otodan sipariş vererek getirttiğim yolcu koltuğu altındaki saklama gözünün montajını yaptım. Koltuğu sökmeden kolayca montajı yapılabiliyor. Toplam maliyeti 170 TL gibi tutuyor. İhtiyacı olan arkadaşlara duyurulur.
Gerekli parçalar.
3T0881578C 4PK Koltuk altına montajı yapılacak göz. (Siyah renk)
N 90698606, 4 adet şaç vidası
N 90698703, 4 adet klips

Ek olarak saç vidalarını sıkmak içi tornavidaya ihtiyaç var. T20 uçlu 10 cm lik tornavida hemen hemen tüm hırdavatçılarda var.

Gerekli parçalar
14 den 4 adet,
16 dan 1 adet,
17 den 4 adet..

3T0881578C 4PK.png

Hayırlı olsun,bu çekmece işe yarar. Takılı gönderseler daha iyiymiş ama

Hayırlı olsun benim araçta standart olarak gelmişti allahtan

ufak tefek de olsa çok fazla parça azaltımına gitti seat, mesela benim 2 koltuğun altında da bu göz var, vitesin önündeki alan kapaklı, onu da kaldırmışlar, led farlarda far yıkama standarttı, o da kaldırıldı.

paylaştığınız faydalı bilgi için teşekkürler, çok büyük bir alan olmamasına rağmen baya yük kaldırıyor o gözler :)

2010 model leonumda vardi. Cok ise yaramasa da malzeme koymak icin idare ederdi. Guzel bir donanim...olmamasi ne kadar saçma. Nereden fiyat kiracaklarini şaşırmışlar
Yakinsa dikiz ayna opsiyonel olursa sasirmam

Hafta Sonu Doğuş Otodan sipariş vererek getirttiğim yolcu koltuğu altındaki saklama gözünün montajını yaptım. Koltuğu sökmeden kolayca montajı yapılabiliyor. Toplam maliyeti 170 TL gibi tutuyor. İhtiyacı olan arkadaşlara duyurulur.
Gerekli parçalar.
3T0881578C 4PK Koltuk altına montajı yapılacak göz. (Siyah renk)
N 90698606, 4 adet şaç vidası
N 90698703, 4 adet klips

Ek olarak saç vidalarını sıkmak içi tornavidaya ihtiyaç var. T20 uçlu 10 cm lik tornavida hemen hemen tüm hırdavatçılarda var.

Gerekli parçalar
14 den 4 adet,
16 dan 1 adet,
17 den 4 adet..

Ekli dosyayı görüntüle 7194

Güle güle kullan kardeşim... 2013 lerde standarttı sonra ops. oldu... Çok işe yarıyor gerçekten... İki tane almamışsın sanırım... Yolcu içinde alır ilerde monte edebilirsin... Güzel bir D.I.Y. çalışması ve paylaşım olmuş... Eline sağlık...

Güle güle kullan kardeşim... 2013 lerde standarttı sonra ops. oldu... Çok işe yarıyor gerçekten... İki tane almamışsın sanırım... Yolcu içinde alır ilerde monte edebilirsin... Güzel bir D.I.Y. çalışması ve paylaşım olmuş... Eline sağlık...
Evet benim 2013 de hem yolcu hemde sofor koltugu altinda vardi. 2014 de ise yolcu tarafindaki bos geldi. Bende bir adet alip taktim. Sofor tarafindaki zaten vardi.
Saygilarimla

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt