Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yolcu kapısından gelen tıkırtı

aynı ses problemi bende de var bende senin dediğin gibi bazı şeylerden şüphelendim ama hiçbirinden kaynaklanmıyor. Sanırım emniyet kemerinin yüksekliğini ayarlayan beyaz parçada gevşeklik var ve o ses yapıyor birde ona bak istersen saygılar

Merhabalar foruma hoşgeldiniz. Daha önceden belki kendinizi tanıtmışsınızdır ama yaşanan problemler yüzünden son üç hafta silinmiş. Zahmet olmazsa kendinizi tanıtabilirmisiniz. Teşekkürler

Benzer ses benim araçta da bulunuyor. yolcu kapısı torpido bölgesinde. Sanki böyle sayaç gibi, tık tık tık... bazen yok bişe duyulmuyor, bazen de oluyor. ne olduğunu da çözemedim...

kapı menteşelerini yağlayın fitillere de camın üst kısmındaki bölgeye özellikle sprey ile würt ün var sıkın sonra da bana dua edin....ilk olarak kapı menteşelerine yağ sürmekle başlayın hadi....bide torpido kısmından sayaç vb ses denmiş o klima nın otomatik ayarlama tıkırtısı saat gibi çalışır...

yağmur yağdığı zaman veya ıslandığı zaman ses geçiyor.daha önce benimde başıma geldi sonra menteşeleri de yağlayınca bi sıkıntı kalmadı.

eski yada yeni kasa fark etmiyor herhalde hepsinde ufak tefek bi tıkırtı çıkırtı var (=

Seatlarda biraz kironik sanırım bu is ya arka kapıdan yada bir yerlerden azda olsa bir tikirti geliyor maalesef

Üzücü ama nihayetinde seat bu :) ferrari deil ya vw den hatya mecedes den ses geliyor diyeni gordum :)

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt