Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yol kamerası önerisi

Aleah

Kayıtlı Üye
Merhabalar Seat Ibiza 2017 style paket sahibiyim. Forumdaki ilk konu açışım yanlış bir şey yaparsam uyarın lütfen.
Aracım için yol kamerası almayı düşünüyorum. Herhangi bir öneriniz var mıdır? Şimdiden teşekkürler.

not: Almayı düşündüğüm model Xiaomi Yi aynalı kamera. Bu ayna sisteminde otomatik kararan diki aynası özelliği var mıdır biliyor musunuz? Ve aynalı kameraları önerir misiniz?

Merhabalar Seat Ibiza 2017 style paket sahibiyim. Forumdaki ilk konu açışım yanlış bir şey yaparsam uyarın lütfen.
Aracım için yol kamerası almayı düşünüyorum. Herhangi bir öneriniz var mıdır? Şimdiden teşekkürler.

not: Almayı düşündüğüm model Xiaomi Yi aynalı kamera. Bu ayna sisteminde otomatik kararan diki aynası özelliği var mıdır biliyor musunuz? Ve aynalı kameraları önerir misiniz?

Forumda detaylı inceleme konusu bulunuyor ben viafo a118 kullanıyorum çok memnunum

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Geri
Üst Alt