Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yol hakkında yardım

gkhn1907

Kayıtlı Üye
Arkadaslar merhabalar Arefe günü akçaydan yola çıkıp erdek tarafina gececegim. Navigasyonum bana 3 tane secenek sunuyor. Resimdekilerden canakkale yolundansa balikesir yolunu tercih etmek mantikli ancak daha once hic gitmedigim ve 50 km daha kisa olan bir gönen yolu var. Bu yol nasildir ? 50 km icin degermi haliyle seatimizi bozuk yola hicbirimiz sokmak istemeyiz. Simdiden tesekkurler.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2015-07-14-20-29-00.png
    Screenshot_2015-07-14-20-29-00.png
    104.1 KB · Görüntüleme: 13
Şimdiden iyi yolculuklar dileyeyim Balıkesir yolunu gecen ay kullandım gayet güzel gönen yoluda iyidir sanırım kullanmadığım bir güzergah

kurye ile elden teslime verildi

Bnce balıkesir üzerinden gidersen daha iyi olur genelde ana yol dısındaki yollar dar olur ve yorar. Bn bunu inegöl tarafında yasadım.

2012 Seat leon 1.4 TSİ 125 hp Copa plus

Gaza getirmek gibi olmasın ama ne kadar kötü olabilir ki.
Balıkesir yolu güzel ama ben farklılıktan yanayım. Denemekte fayda var. Olmadı dönüşü balıkesir tarafından yaparsınız.

@ismaiL bn inegölden pazaryerine gidecektim her zaman inegöl-bozüyük- pazaryeri buda yaklasık 65-70 km yapıyordum malum oranın yolu düzgün ve rahat. Gelelim baska yol denemeye inegölden pazaryerine direk yok ve tabelaları takip edersek orası daha kısa 50-55km bir gün buradan gitmeye karar verdim ve o kadar pişman oldum mi sanki karadenizin dar yolları dağlık ve yok denecek kadar düz yol yok... Üstüne geceydi ve çanakkaleden inegöle kadar hic yorulmayan sıkılmayan ben o 50-55 km de sanki üzerimden tır gecmis gibi yorulmustum. Demek istediğim şudur ki ana yoldan şaşmayın kardeşim kestirme yollar köylerin kasabaların içinden geciyor ve düz yol yok hep dağlık.. Bu bnm görüşüm tabi kimi insan öyle yolları sever ben düz yoldan yanayım düz olsun km si fazla olsun sorun yok:)

2012 Seat leon 1.4 TSİ 125 hp Copa plus

valla navigasyonun götürdüğü en kısa yoldan bir daha hayatta gitmem, tarlayı yol olarak görüp 15 km tarladan gitmeme sebep olup (kendi hesabıyla yolu 50 dk kısaltıp reel de 1.5 saat uzatmak sureti ile) fena patlatmışlığı vardır.

navigasyona rota çıkarttıracaksanız, rota modu : en hızlı 'yı seçin, en kısa çok ilginç sonuçlar çıkarabilir :) bir de ayarlarından asfalt olmayan yolları kullanma opsiyonunu seçmek isteyebilirsiniz.

valla navigasyonun götürdüğü en kısa yoldan bir daha hayatta gitmem, tarlayı yol olarak görüp 15 km tarladan gitmeme sebep olup (kendi hesabıyla yolu 50 dk kısaltıp reel de 1.5 saat uzatmak sureti ile) fena patlatmışlığı vardır.

navigasyona rota çıkarttıracaksanız, rota modu : en hızlı 'yı seçin, en kısa çok ilginç sonuçlar çıkarabilir :) bir de ayarlarından asfalt olmayan yolları kullanma opsiyonunu seçmek isteyebilirsiniz.
hahahah valla bende navi magdurlarından biriyim sora sora gitmek en mantıklısı hahah :D

O yol ağva'ya giden yol olabilir :)

O yol ağva'ya giden yol olabilir :)

İzmir'in bir kasabasına giderken yapmıştı valla Ağva'nın çok aşağısı :D

Ama ilginçtir, bir köye varıp yol sorduğumda navigasyonla aynı yolu tarif etmişlerdi,

Abiiii sen burdan sola gir dedi, dedim orası tarla, tamam ora yol boşver sen tarlayı dedi, yani harbi yolmuş da, anca Rubicon ile gidilir :D

• Beğen
Reaksiyonlar: xure
İzmir'in bir kasabasına giderken yapmıştı valla Ağva'nın çok aşağısı :D

Ama ilginçtir, bir köye varıp yol sorduğumda navigasyonla aynı yolu tarif etmişlerdi,

Abiiii sen burdan sola gir dedi, dedim orası tarla, tamam ora yol boşver sen tarlayı dedi, yani harbi yolmuş da, anca Rubicon ile gidilir :D

Ben aynı şeyi ağvada yaşamıştım off road yaparak gittim resmen :) sonuç resmini paylaşıyım bak :D

Geri
Üst Alt