Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Yol bilgisayarı fonksiyonları...

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında tolgabes64 tarafından paylaşıldı.

1. tolgabes64

tolgabes64 SCW Üyesi

473
    54
    28
    yol bilgisayarını kullanıyordum ama bugün birşey farkettim. ortada dijital hız göstergesi ve sağ üstünde vites geçişlerinde uyaran bi fonksiyon var. mevcut vitesi ve uygun vitesi arttır azalt olarak gösteriyor.. ben bilmiyordum eğer baka bilmeyenlerde varsa öğrenmiş olur :) burada tüm fonksiyonları tek mesaj altında madde madde yazacam bilmeyenlere

aracla ilgili tümmm fonksiyonları video ve resimli bi kitapçık olarak yapıcam kendi türkçe çekimlerimle..bu fonksiyonun amacı yakıt sarfiyatını en aza indirmek için sunulan yardım mış.. istanbulda düzgün bi kitapçık oluşturacam videolu

http://i53.tinypic.com/mubls1.jpg

2. samiramist

samiramist SCW Üyesi

747
    11
    18
    =) bizim aarkn golfündede vardı o dediğiniz özellik....

3. tolgabes64

tolgabes64 SCW Üyesi

473
    54
    28
    dediğim gibi ben yeni öğrendim ve bilmeyen arkadaşlar varsa onlarada anlatma amaçlı yazmştım :) ana mesajı birdaha düzenledim. istanbula gittiğimde düzenli ve detaylı bi kitapçık oluşturucam. her fonksiyonu anlatmaya çalışırım. yol bilgisayarı dışındaki fonksiyonlarda dahil. araç kitapçığındakileri video ile destekeleme

4. huzeyir

huzeyir SCW Üyesi

369
    67
    28
    2010 leonda war

5. 37fbli

37fbli SCW Üyesi

3.270
    28
    48
    bndede var :D

6. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    sinir bozucu bi özellik bence.. :)

7. bluerdem

bluerdem SCW Üyesi

253
    9
    18
    bazen 2000 deviri bile bulmadan vites arttırımı uyarısı veriyor. önceleri pek takmıyordum ve genelde 2500de filan vites yükseltiyordum ama bi ara arabanın dediği gibi kullandım, yakıt tüketimi gerçekten farkedilir ölçüde azaldı.

8. alpturan41

alpturan41 SCW Üyesi

91
    1
    8
    bazen o uyarıyı dikkate alıyorum devir düşükken bir üst vitese geçirtip arabayı zorladığı oluyor eğer önünüzde hafif rampa varsa çok uymayın oklara birazdaha devir yükseltin:)

9. tuğra

tuğra SCW Üyesi

665
    96
    28
    engebelii yollarda pek işe yaramadığı doğru ancak düzde arabanın dediği gibi kullanılırsa hakkaten yakıt baya bi farkediyo

Sayfayı Paylaş