Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yol bilgisayarı aydınlatma değişir mi?

:) ben yol bilgisayarının aydınlatma rengini değiştirmekten vazgeçtim orjinal beyaz kalsın :) şimdi iç aydınlatma işine girişeceğim inşallah :) ayak kısımları ve kapı yanlarından içeriyi güzel bir led aydınlatma ile güzelleştirmeye çalışacağım :)

Yakışmaz mı. Ayak aydınlatmasını bende yapmak istiyorum. Led alacağım ama kırmızı mı mavi mi alsam bilemedim. Bide cok gözl alır mı akşam alttan alttan :D

• Beğen
Reaksiyonlar: ULU
Yakışmaz mı. Ayak aydınlatmasını bende yapmak istiyorum. Led alacağım ama kırmızı mı mavi mi alsam bilemedim. Bide cok gözl alır mı akşam alttan alttan :D

Malum bizim memlekette kırmızıya pek hoş bakmıyorlar, ben mavi düşünüyorum yada beyaz :) mahalle baskısına maruz kalmayalım :)

Beyaz hiç düşünmüyorum cok basit duruyor el feneri takmış gibi mavi yapalım o zaman

geçen hafta 1200 km yol yaptım geceleri koltuğun altına beyaz led ışıldak yakıp koydum :) vallahi gece 10 numara iş çıkartıyor hem dikkatimin dağılmasını önledi hemde görsel şölen oldu, gerçe 4 saat sonra şarjı bitti ama hava aydınlanmıştı, 10 numara 5 yıldız iş.

sarjli-isildak-30-led-beyaz_ZglvVA.jpg

O zmn önce siz yaptırın fotoğraflarına bakıp ben öyle karar vereyim ama güzel durdu diyosanız beyazda düşünecez o zaman

• Beğen
bi ayar çekeyim, resimleyip gönderirim kısmetse.

Takipteyim ben yaptırırsan sizden önce maviyi bende paylaşırım fotoları

• Beğen
ibizanın da iç aydınlatmalar kırmızı, mavi çok ters kaçacaktır. onun en kullanışlısı beyaz, bir de led gücü ayarlayan devreler var, araya ondan bağlayıp istediğiniz parlaklığa getirebilirsiniz o durumda ;)

• Beğen
Geri
Üst Alt