Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yol bilgisayarında Km hatası

Daha hiç gitmedim bakıma nisanda gidicem 1 sene doluyo aracı alalı daha 3350 km oldu
Aynı olay benimde başıma gelmişti 9700 km vardı bakıma ama 3 ay kala uyarı veriyordu her çalıştırdığımda , dediğim yer 109 gündeydi benim düZelttim ayrıca servistekiler fazla anlamaz vaccom olayından vas cihazı kullanıyor onlar belli işlemler için

Sent from my iPhone using Tapatalk

Resim olarak belirtim daha açıklayıcı olsun ,bu kısmı 32 gün yapabilirsin mesela , böyle olursa 32 gün kala uyarı vermeye başlar
95bfb92c8a45237deb1aa2f04dcef802.jpg

Bunu nasıl yapıyoruz pc den mi yapılıyor program mı indirmek lazım

Öncelikle vagcom kablosu ve laptop gerekli, laptoptan kontrol etmek gerekiyor burası kaç gün olarak görnüyor ve bu kablo ile gizli özellikler falanda açılabiliyor

Anladım hocam sağolasın o uyarı görünümü öyle kalsa bi sorun olmaz heralde 3sn sonra gidiyo, sesli uyarı da değil zaten

birşey olmaz evet sadece her motoru çalıştırdığın zaman çıkar ilerleyen zamanda rahatsızlık verebilir beni bıktırmıştı neyseki düzelttim

Geri
Üst Alt