Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yol bilgisayarı

Öncelikle s.a leon hastasıyım sonunda aldım ama bazı özeliklerini bilmiyorum özellikle yol bilgisayarı bir sürü şey var ve ben o yol bilgisayarında hiç birşey bilmiyorum yardıöcı olurmu sunu (leon 2012 1.2 tsı) Ekli dosyayı görüntüle 16990Ekli dosyayı görüntüle 16991

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Aracın hayırlı olsun aklına takılanlar nelerdir söyle aynı model araç kullanan arkadaşlar yardımcı olurlar

Öncelikle s.a leon hastasıyım sonunda aldım ama bazı özeliklerini bilmiyorum özellikle yol bilgisayarı bir sürü şey var ve ben o yol bilgisayarında hiç birşey bilmiyorum yardıöcı olurmu sunu (leon 2012 1.2 tsı) Ekli dosyayı görüntüle 16990Ekli dosyayı görüntüle 16991

Aracın hayırlı olsun aklına takılanlar nelerdir söyle aynı model araç kullanan arkadaşlar yardımcı olurlar

Yol bilgisayarında bi sürü şey var ama anlamlarını bilmiyorum

Yol bilgisayarınin bastikca değişen rakamları foto olarak atarsanız tek tek cvp yazarız.
Diğer turlu;
Ortalama hız
Ortalama yakıt tüketimi
Anlık yakıt tüketimi
Kalan menzil
Kullanılan sure
Km hesabı (2-3 çeşit olabilir)
...
Aklıma gelenler. Ama dediğim gibi, foto çekerseniz tek tek anlatırız

Yeni konu açmamamk adına soruyorum.
Peki bu bilgisayarı ile kaç lt yaktığımızı öğrenmenin yolu varmı. Mesela şu kadar km yaptık ortalama 5 lt yakmaxı var

Geri
Üst Alt