Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yol bilgisayarı

Emre bu ikinci genel veriler sürekli mi 0 lıyor kendini ? yanı her çalıştırdıgında kendini 0 laması gıbı ?

hayır 1 nolu ekran gibi değilde sanki belli bir veriden sonra sıfırlıyor gibi geldi bana :S

daha önce 1300 km de gördüğümü hatırlıyorum sonra 1 2 kez oldu onu sanki çevirirken elim değiyor gibi geldi. ama yolda elim değmiyorken olması şaşırtıcı olmadı pazartesi bir cihaza bağlayalm.

ilk aldığımda sis farları özelliği çalışmıyordu onun için ecunun kablolarını falan düzelttik diyorlardı oradan bir sorun oluyor olmasın diye düşünüyorum ama sorun olsa hiç çalışmaz araba :confused:

yavru ECU aynı yerdeyse zaten ön camın altında nası düzeltmişler ki kablolarını..
ya nası karışmış ki..

hayır 1 nolu ekran gibi değilde sanki belli bir veriden sonra sıfırlıyor gibi geldi bana :S

daha önce 1300 km de gördüğümü hatırlıyorum sonra 1 2 kez oldu onu sanki çevirirken elim değiyor gibi geldi. ama yolda elim değmiyorken olması şaşırtıcı olmadı pazartesi bir cihaza bağlayalm.

ilk aldığımda sis farları özelliği çalışmıyordu onun için ecunun kablolarını falan düzelttik diyorlardı oradan bir sorun oluyor olmasın diye düşünüyorum ama sorun olsa hiç çalışmaz araba :confused:

anladım dedıgım gıbı belli bir süreden sonrada 0 lıyor olabilir.Ben 99 saatte 0 landıgını görmustum yada bana öyle denk geldi.Birde servise girdiginde 0 lanmıştı.
Arabanın kitapçığı yakınlardaysa onada bakabilirsin ordada vardır açıklaması..yada dedigin gibi servise göster en iyisi =)

benimki 99 değilde 9 saat te sıfırlanıor olabilirmi yahu :S
ben pazartesi bir baktırayım.ayarı varmıdır bende 99 saat yada 9999 kmden sonra sıfırlanır diye biliyroum.

---------- Post added at 01:08 ---------- Previous post was at 00:48 ----------

yavru ECU aynı yerdeyse zaten ön camın altında nası düzeltmişler ki kablolarını..
ya nası karışmış ki..

kablo soketlerinde sorun varmış onları düzgünce oturttuk dediler sorunda geçmişti üstünde durmadm. eğer düzelmeseydi ecuyu değişeceklerdi o günlerde.

ben şu zamana kadar hiç hatırlamıyorum ekranda 90 saat falan..

Geri
Üst Alt