Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yol Bilgisayarı ve Kilometre Göstergesi Siliniyor

ahhhmet1991

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Dün xenon ampülü değiştirdikten sonra aracı sürerken, çıt diye bir ses duydum (taşta çarpmış olabilir), daha sonra göstergelere baktıgımda göstermediklerini gördüm :). Aracı kapatıp açtığım zaman göstergeler tekrar geldi. Daha sonra aracı belli bir süre park ettikten sonra, tekrar aracı açtığımda yine göstermedi, ben gene kapat aç yaptım düzeldi. Bu şekilde birkaç sefer daha oldu bazen araç hareket halinde iken göstergeler gitti. Klima göstergesi ve radyo ile ilgili bir sıkıntı yok onlar gayet düzgün çalışıyor. Sorunumun çözümü konusunda yardımcı olabilecek varmı?

Ekli dosyalar

• IMG_0842.JPG
    IMG_0842.JPG
    535.6 KB · Görüntüleme: 9
Araç 2. el mi 0 mı ?
Tam emin olmamakla beraber benim başıma gelen bu olayın nedenini km düşürülme sebebinden dolayı öğrendim.

2. el almıştım ve adamlar 40 bin km düşürmüştü :(

Farlari taktirdiktan sonra diyosun Elektirik aksaminda bir problem olması en büyük seçenek farlari taktirdigin kimse ona git sorundan bahset eğer bir çözüm bulamıyorsa aynen aldığın parçaları iyade et.

xenonun sadece ampülünü değiştittirdim oda önceki ampülün aynısı ile, zaten takılı idi. Araç 0

Bir yerde kısa devre durumu söz konusu, buna benzer bir durum benimde başıma gelmişti ve sorunun çok garip bir yerden olduğunu farketmiştim, aracıma taktığım usb bellek sorunluymuş ve kısa devre yaptırıyormuş, belleği değiştirince sorunum düzelmişti, siz de gözünüzden kaçan birşey yüzünden böyle bir sorun yaşıyor olabilirsiniz..

Geri
Üst Alt