yol bilgisayarı sorusu | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

yol bilgisayarı sorusu

theteacher

Kayıtlı Üye
Selam arkadaslar.ben de aranıza yeni katıldım.2 hafta önce ibiza 1.4 signo sahibi oldum.fakat ilk sahibi kullanım kılavuzunu kaybetmiş.dün yol bilgisayarında INSP diye bi işaret belirdi ve yanında anahtar işareti var.(ingiliz anahtarı)servise git mi demek istiyo acaba.periodik 10 bin bakımına 2 bin km var.onun uyarısı olabilir mi?bilgilerinize paylaşırsanız sevinirim.simdiden tesekkürler.

BAHRİ

Kayıtlı Üye
Periyodik bakım zamanın geldiğinin göstergesidir... INSP yi ve yanındaki anahtar işaretini söndürmenin bir yolu var ama siz nasıl olsa servise gideceksiniz orada söndürürler... Telaşlanmanıza gerek yok...

theteacher

Kayıtlı Üye
Cok tesekkürler Bahri bey.INSP nin açılımı nedir acaba ? In the service Point falan mı? :) ben ingilizce öğretmeniyim de.böyle bi açılım yaptım.

RD38

Kayıtlı Üye
insp uyarısını silme için birkaç paylaşım olmuştu ama ben bulamadım, forumda teknik destek bölümünü incelerseniz açıklamasıda olacaktı:eek:key:

eneSene

Kayıtlı Üye
inspection yada In Service Period artık nasıl isterseniz :) Sonuçta servise gideceksiniz. Ayrıca kendinizi üyelerimiz bölümünde tanıtır mısınız?

18891945

Kayıtlı Üye
silinmesi: kontağı açtıktan sonra, km sıfırlama düğmesine basılı tutarken araç çalıştırılıyor, 1-2 saniye daha basılı tuttuktan sonra siliniyor diye hatırlıyorum.

baris44

Kayıtlı Üye
km sıfırlamaya basarken yarım kontak yap birkaç kere sıfırlanır 3-5 aracınkini söndürdüm böyle

coccinea

Kayıtlı Üye
araç çalışmaz durumda iken km sıfırlama düğmesine basıp basılı tutun, elinizi bırakmadan aracı çalıştırın, araç çalışır durumda iken 10sn daha basılı bekleyin, sonra seri bir şekilde parmağınızı çekip sağa doğru saati ayarlar gibi bir kere tık yapın, InSP silinir, sıfırlanan km sayacındaki eski rakamlar geri gelir ;) :eek:key: