Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yol bilgisayarı sıfırlanma sorunu

yok ya atladigin bisey yok, benim yol bilgisayari alip basini gidiyo dedin ya sende de ayni durumdur bence o manada dedim :)

Benim yol bilgisayarı o kitapçıktaki verilere uyuyor büyük ihtimal demek istedim:) seninkide 24 saatte sıfırladığı için bir ayarı mı var acaba diye düşündüm :)

daha once yazmistim buraya kopyalayim :)

kullanim klavuzundan:

1 no lu km hafizasi kontak acildiktan sonra kapanincaya kadar olan yolculuk ve tuketim verilerini toplar. Yolculuk kontagin kapatilmasindan sonra iki saat icinde tekrar baslarsa yeni degerler mevcut km sayaci hafziasina eklenecektir. Yolculuga 2 saatten fazla ara verilirse hafiza otomatik silinecektir

2 no lu toplam yol hafizasi : toplam yolculuk suresi 99 saat ve 59 dk ya, gidilen mesafe 9999km ve tuketilen yakit 999 lt ulasana dek (kontak anahataari 2 saaten fazla kapali kalsa bile) yapilan tum yolculuklardaki veriyi toplar. Belirtilen degerlerden birine ulasildiginda hafiza otomatik olarak silinecektir

2. noda 99 saat demis ama sanki 23sa59dk dan sonra sifirliyor gibi geldi bana hep...

bence de oyle öünkü benimkide hep deponun sonuna doğru sıfırlanıyor ve bir depoyla 99sa yolculuk etmem mümkün değil. yeni depomda takip edeceğim bakalım kaçta sıfırlanıyor.

bende de 99 saat 2. bölüm ama 1. bölüm 2 saat kapalı kalınca kontak ozaman sıfırlıyor ben 2. bölümü 9999km için seviyorum düzensiz bakım yaptıgım için kmden takip etmek zor oluyor oradan takip ediyorum 5bin kmyi geçince canım sıkılınca bakımını yapıyorum

kitapçıkta yazanla sıfırlanma arasında alaka yok :) 99 saat falan olsa benim arabda kmden dolayı (9999) sıfırlanması gerekir ama 1300 kmden fazla ortalama tutturamadım ki oda 24 saatten de azına gelir. :)

Ender abi bugün aklıma geldi çotanak diye çektim fotosunu.. :D :D
görüldüğü gibi makyajlıda 24 saat olabilir ama makyajsız kasada kılavuzdaki gibi 99.59 saat.. :)

ya bi yerde bi yanlislik var ama nerde, benim #2 deki saatte normal saat gibi ya, birak 40 i ben orda 23 ten buyuk rakam gormedim daha :D ya klavuz hatali ya yol bil(meyen)gisayari

Geri
Üst Alt